Skocz do zawartości

07.05.2011 I Mistrzostwa Polski ESA


skidan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam zaszczyt zaprosić wszystkich pilotów na I Mistrzostwa Polski ESA WW1 i WW2, które odbędą się 7 maja 2011 w Warcie Bolesławieckiej*** na boisku GKS.

Zawody będą zaliczały się również do Pucharu Polski.

 

Harmonogram zawodów:

9:30 – 10:00 zapisy i rejestracja zawodników

10:00 – 10:15 odprawa i rozpoczęcie zawodów

10:30 – 11:45 – pierwsza runda WWI i WWII

11:45 – 12:00 – pokaz modeli samolotów akrobacyjnych

12:00 – 13:15 – druga runda WWI i WWII

13:15 – 13:30 – pokaz modeli helikopterów

13:30 – 14:45 – trzecia runda WWI i WWII

14:45 – 15:00 – pokaz modeli samochodów

15:00 – 15:30 – ogłoszenie składów finałowych oraz kontrola modeli finalistów

15:30 – 15:45 – loty finałowe

15:45 – 16:00 – zakończenie i rozdanie pucharów

UWAGA! - harmonogram ten może ulec zmianie w zależności od liczby zawodników.

 

*** W przypadku opadów deszczu organizatorzy zastrzegają sobie prawo do przeniesienia imprezy na dzień 14 maja 2011 na teren boiska sportowego w Tomaszowie Bolesławieckim.

 

Wpisowe 3zł (składka tylko na Puchar Polski).

Zgłoszenia proszę wysyłać na adres: skidanz2 @ wp.pl do dnia 04.05.2011 do godz. 24:00

Proszę podać:

Imię, Nazwisko, nazwę eskadry (jeśli należy), kategorię (WW1/WW2), kanał nadajnika

 

Mapka z dojazdem wkrótce. Skrzyżowania będą oznakowane znakami nakazu jazdy (lewo, prawo, prosto) z logo zawodów - tak jak to już robiłem wcześniej.

 

Gorąco zapraszam wszystkich do wzięcia udziału w zawodach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Czy można dokładną ulice bo jestem zielony gdzie to ale mój GPS coś wie na ten temat ale danych potrzebuje.. :rotfl:

Jakub, to jest mała wioska, więc ulice nie mają nazw. Jak wjedziesz do Warty Bolesławieckiej od strony Bolesławca to przed kosciołem w lewo, 200m dalej w prawo i jesteś na miejscu. Znaki od Bolesławca również będą rozwieszone.

 

Bo nie zrobił chyba aktualizacji..

Karol jest zapracowany. Na chwilę obecną jest 32 zawodników do WW2 i 16 do WW1.

 

EDIT:

WW2 - 34 zawodników

WW1 - 17 zawodników

:jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dziś odebrałam kilka zgłoszeń więc lista zawodników rośnie :lol:

Daniel wróci z pracy to zapewne uzupełni i poda do informacji:)

 

JakubĆ trafisz spokojnie, z której strony nie wjedziesz to będą znaki:)

 

Do zobaczenia w sobotę, no i w piątek również :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol ma chyba jakieś problemy, bo zgłosił mi, że lista jest uaktualniona, a nadal widać tylko 17 zawodników.

 

Aktualnie na liście startowej znajduje się:

36 pilotów do WW2

18 pilotów do WW1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było ciepło i słonecznie! Dziękuję Danielowi i Ani za przyjęcie mnie ;) Dziękuję również za wspaniałą organizację, mimo tak licznych problemów. Eskadra Kraków dała czadu, w finale próbowali mnie nawet wykończyć :shock: Najpierw lewy kawałek płata odcięty, po chwili jeszcze prawy :lol:

Gratuluję ! :mrgreen:

 

 

 

 

Ide spać :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walki były zacięte.. Mój odbiornik miał ściętą elektronikę ale przez moją głupotę więc tylko 1 rundę polatałem... Nie obyło się bez wypadków 1 z kolegów podczas sędziowania oberwał samolotem w twarz..a właściwie śmigłem... FW 190 naszego vice mistrza w WWII po finałach był w ok 5-6 kawałkach ale przy pomocy mojej i ca model po 15 minutach latał z brakującym kawałkiem w skrzydle ok 10x8 i w stateczniku poziomym 8x3 jutro rano wrzucę fotki..:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas na podsumowanie.

Zawodnicy dopisali, pogoda również. Organizator, dyrektor GCK Pan Mirosław spisał się na medal, ufundował wspaniałe nagrody i upominki dla wszystkich zawodników, zorganizował świetne miejsce i pyszny obiadek. Bardzo dziękujemy.

Oprócz tego po raz drugi Pan Mirosław Korniewicz z helikopter-serwis ufundował lot helikopterem dla finalistów. :jupi: Dziękujemy bardzo.

Jeśli ktoś ma ochotę wychłostać mnie za opóźnienie w rozpoczęciu to trudno, ale błagam o litość. To było zaplanowane, aby móc dłużej Was gościć :wink:

Widownię mieliśmy na prawdę dużą. Informacje w gazetach, telewizji, portalach internetowych, telebimach i dziesiątki plakatów zrobiły swoje. :jupi:

Kraks w powietrzu nie brakowało, ku uciesze widzów. Stref była cała masa co skutkowało dyskwalifikacją zawodników z dalszego startu w danej konkurencji (żeby Wam nie było przykro też wyciąłem 2 strefy w 3 rundzie WW2 :( )

Niestety po raz pierwszy w historii zawodów wydarzył się poważny wypadek. Sędzia dostał samolotem w głowę co zakończyło się przyjazdem karetki, szpitalem i założeniem 2 szwów na głowie oraz sporym otarciem naskórka na policzku. Jednak mimo wszystko nasz 11 letni kolega był bardzo dzielny i osobiście odebrał dyplom.

Wyniki przesyłam do Karola i on zamieści link.

dziękuję wszystkim za pomoc w prowadzeniu zawodów, zawodnikom za tak liczne przybycie i dobrą zabawę.

Do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza udala sie super. Pogoda dopisala, organizacja swietna... Po pierwszej kolejce WW1 i WW2 obawialem sie, ze bedzie trzeba zmniejszyc ilosc kolejek, ale wszystko udalo sie sprawnie nadrobic. No i ten pierczony karczus na obiad, mniam... - taki posilek mnie mocno rozleniwil :)

Po zawodoach moglismy podziwiac pieknie opalone okulary przeciwsloneczne na twarzach polowy zebranych :)

 

Ciesze sie tez ze sprawidzil sie nasz eskadrowy model - P51. Mial byc jako backup bo jeszcze nie sprawdzony w boju, ale po obroceniu Hurricane w pyl, pokazal co potrafi. 86cm rozpietosci - dzieki tym dodatkowym centymetrom udalo sie zlapac jedna, dodatkowa tasiemke :)

 

Teraz czekamy na zdjecia...

 

Dzieki za wspolna zabawe!!!

 

PS. jesli zostalo jeszcze cos tego pieczonego karczku to zaraz podjade...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza pierwsza klasa!!! Daniel, szacun za organizacje. (choci widziałem że monetami było ciężko) Wielkie dzięki dla wszystkich zawodników za przyjazd. Kaszanka i dzik wypas za to, dziękuje organizatorom i sponsorom. A, i bym zapomniał, jak napisał Yay widok zawodników (łącznie ze mną) opalonych jak szopy pracze, był po prostu niezapomniany :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.