Skocz do zawartości

07.05.2011 I Mistrzostwa Polski ESA


skidan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Aparatu niestety nie znalazłem.

Został tylko imbus na stole z komputerem i kombinerki.

Dyplomy oraz zestaw pierwszej pomocy (klej i przyspieszacz) dostarczę nieobecnym przy najbliższym spotkaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Dziękuję wszystkim za świetną zabawę.

Gratulacje dla organizatorów za kawał świetnie wykonanej roboty. Daniel zdradź nam tajemnicę co zrobiłeś, że udało Ci się taką pogodę zamówić. Ostatnio naszym zawodom dobra pogoda nie sprzyja a tu upał na całego :)

 

Oto wyniki, niestety na razie bez finałów czyli do 3 rundy KLIK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne podziękowania dla organizatora za świetną imprezę i smaczny poczęstunek - Daniel nie wiem jak to załatwiłeś ale zamów taką pogodę na zawody w Krakowie :-)

Przezornie zabrałem kurtę przeciwdeszczową a wyglądam jakbym zasnął w solarium :lol2:

 

Gratuluję wszystkim zawodnikom emocjonującej rywalizacji a szczególnie zwycięzcom osiągniętych wyników. Muszę w tym miejscu zaznaczyć, że Eskadra Kraków zabrała do Krakowa tytuł Mistrza WWII i V-ce Mistrza WWI - brawo Rafał i brawo Eskadra - w finale WWII aż 3 zawodników reprezentowało Kraków.

 

Świetna zabawa i już sprawdzam kalendarz kiedy znów się spotkamy :)

 

ms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym dołączyć do podziękowań za świetną imprezę! Brawo! Oraz pogratulować wszystkim wyników.

 

Galeria z Zawodów: KLIK

 

Latająca nagroda:

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=EKp6H9NG33w

 

Składanka:

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=ZG0kCkjCXjQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista finalistów

WW2:

1. Mijal Rafał ........................1423pkt - MISTRZ POLSKI ESA WW2 2011

2. Wiaderek Rafał ................1214pkt - V-ce MISTRZ POLSKI ESA WW2 2011

3. Wdowikowski Michał.........1168pkt - II V-ce MISTRZ POLSKI ESA WW2 2011

4. Skorzycki Emil..................1076pkt

5. Olas Marcin......................1030pkt

6. Wójcik Kuba......................853pkt

7. Cieślik Tadeusz.................783pkt

 

WW1:

1. Skiba Daniel.......................1092pkt - MISTRZ POLSKI ESA WW1 2011

2. Mijal Rafał...........................1007pkt - V-ce MISTRZ POLSKI ESA WW1 2011

3. Wdowikowski Karol..............967pkt - II V-ce MISTRZ POLSKI ESA WW1 2011

4. Olas Marcin..........................926pkt

5. Krajnik Wojciech...................897pkt

6. Wdowikowski Zbigniew........745pkt

7. Skorzycki Emil.......................723pkt

 

 

_________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawody z zamówioną pogodą-to rewelacja-trzeba podać przepis!!Impreza super, wielkie dzięki organizatorom i sponsorom .

Widownia dopisała i doping też był .Materiał promujący Gminę bardzo ciekawy( dział promocji gminy :D ) a widok zamku ze śmigłowca nie do opisania .

Pod względem sportowym wyszliśmy w sumie na zero -Alina 9 miejsce WWI a Marian dwie strefy :oops:

 

Pozdrawiamy Alina i Marian -szopy pracze

Daniel dzięki za lot śmiglakiem i wspaniałe jedzonko.

Jak tam Kamil się czuje-powracając na rozdanie dyplomów pokazał że "pilot nie wymięka tylko tasiemki na deszczu".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podziękowania dla całej kombackiej rodziny - a zwłaszcza organizatorów -za kolejną superową imprezę! :)

 

to czysta przyjemność spotkać ludzi z którymi łączy nas wspólna pasja.

Gdy możemy miło spędzić dzień na świeżym powietrzu, pośmiać się, pogadać o kolejnych projektach latawideł, i oczywiście polatać i powalczyć! :)

 

Fajnie też zobaczyć w boju kilka maszyn z mojej "fabryki" ;)

 

PS. byłbym zapomniał: WIELKIE BRAWA dla kucharza: pieczony dzik był wybitny! mmmm! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lot śmigłowcem wygrałem w tamtym roku, więc znam to uczucie :jupi: Moja radość jest podwójna po tym, jak dowiedziałem się 5 minut później od Aliny, że bardzo chciałeś lecieć i zastanawiałeś się nad wykupieniem lotu. :jupi:

Jedzonko, miejsce, nagłośnienie, nagrody i wiele, wiele innych rzeczy to zasługa Pana Mirosława. Przekażę mu, że bardzo wam smakowało i podobało się na zawodach.

 

Z Kamilem wszystko OK. Był dzisiaj nawet na lotach, więc duch walki w nim nie zaginął :jupi:

Cieszę się i życzę szybkiego zagojenia ran.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje za zorganizowanie tak dużej imprezy.Wielka sprawa ale co sie nie robi dla rozwoju ESA. Szkoda ,że nie mogłem byc do końca imprezy. Ostatnio dowiedziałem się o pięknym geście zawodnika z Krakowa , który oddał swoją nagrode kontuzjowanemu na zawodach zawodnikowi z Bolesławca.Wielkie Brawa .Mało spotykana postawa w dzisiejszych czasach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.