Skocz do zawartości

Yak 55M GB-models 1,8m


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 191
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zwróć tylko uwagę na to jaka jest tego konsekwencja w postaci kąta pomiędzy dźwignią i popychaczem. Nie jest to 90 stopni :shock:

A to jakaś zbrodnia, że nie ma 90 stopni? :wink:

Trudno coś za coś - będzie mniejsza siła. Miałem tak w Yaku 2,2 było dobrze to i tu będzie, serwa dały radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarek jak założę śmigło 20x10 to będzie ok. 80A a przy 22x będzie już lekko powyżej 100A. Goldy 4mm miałem założone w napędzie gdzie prądy dochodziły do 70A. Zresztą mniejszych niż 5mm nie założę bo przewody Regulatora castle ice 100 mają 4mm średnicy bez izolacji i ciężko będzie je upchać w 4mm. A zatem szykuj większe wtyki jak masz ten sam regulator :lol:

A jak tam postępy w składaniu serwa, silnik przykręcone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli zakładaj 6mm, będzie bezpiecznie i wygodnie.

Ja czekam na resztę wyposażenia, serwa, dzwignie, Ubeca (kupiłem na ebayu castla 20 A :lol: ), w tym tygodniu powinno wsio dojechać, to w weekend zabiorę się za składanie.

Swoja drogą, śmigło 20X10,12, lub 21X10, 12 to do mojego zalecają..

BTW. ważyłeś silnik ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW. ważyłeś silnik ?

silniczek wygląda cudnie... :) tylko trochę ciężkawy.

 

według danych producenta to 575g z przewodami.

 

http://www.modelmotors.cz/index.php?page=61&product=5325&serie=16&line=GOLD

 

to jest o 150g więcej niż SK 50-65

ale wyższa waga powinna chyba skutkować większą mocą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest o 150g więcej niż SK 50-65

ale wyższa waga powinna chyba skutkować większą mocą.

Silnik jest cięższy od 5320/18 o 80g ale powinienem na nim uzyskać ok 1kg więcej ciągu. Planuję dać pakiet 5000 30c i na całości powinno wyjść ok 300g więcej niż 5320/18 i pakiet 4000mAh 30c. Mam nadzieje, że to 300g nie będzie miało wpływu na 3d. Zresztą nie chciałem robić super lekkiego bo później jest problem z wiatrem.

Natomiast twój silnik jest chyba trochę za lekki do tego yaka bo później jest problem z wyważeniem, pakiet trzeba ładować max do przodu, przynajmniej tak pisał Radek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast twój silnik jest chyba trochę za lekki do tego yaka bo później jest problem z wyważeniem, pakiet trzeba ładować max do przodu, przynajmniej tak pisał Radek.

latając swoim yakiem nie zauważyłem takiego problemu.montuję do niego spięte dwa pakiety 6S 2650mAh i jest jeszcze trochę miejsca do firewalla.z wyważeniem nie ma problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.