Skocz do zawartości

Wieniec na pogrzeb Marka Szufy


qba

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego się nie ujawnili? Być może wstydzą się kolegów

To taki wstyd pomóc nieść wieniec, jako "delegacja" oddać hołd zmarłemu?

Jasne lepiej po cichu, za plecami, ukradkiem...

na uroczystości było wielu modelarzy z całej Polski

Nie wątpię, ale nie koniecznie z PFMRC.

Na prawdę nie wydaje Ci się to dziwne, że na blisko 700 osób tylko jeden miał na tyle odwagi? godności? szacunku? stać go było na to aby w imieniu nas wszystkich oddać cześć Panu Markowi.

Nie ma o czym dyskutować, każdy sam sobie to rozliczy w swoim sumieniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dlaczego cytujesz wybiórczo kompletnie zmieniając sens mojej wypowiedzi? Dlaczego chrzanisz górnolotne banały typu godność, szacunek, my, wy, cześć, sumienie świechtając ich szczególne znaczenie? Wiem, najlepszą obroną jest atak i skrzętnie z tego korzystasz, niczym twoi idole szykujący się na dorżnięcie watahy.

Do wiadomości: byli też koledzy piszący na peefemie. Widać mają gdzieś takie towarzystwo. Też mogłeś przyjechać, tudzież zastanowić się, zanim pierwszy rzuciłeś kamieniem pomimo brudnego sumienia.

Mierżą mnie niektóre postawy. Czas odpocząć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mogłeś przyjechać

A wiesz, że chciałem przyjechać. Tylko moja znajomość Warszawy i umiejętności w prowadzeniu samochodu jedną ręką dały mi do myślenia i rozsądek wziął górę. Dlatego nie będąc obojętnym co do osoby Pana Marka, skorzystałem z propozycjy jaką przedstawił Tomek.

zanim pierwszy rzuciłeś kamieniem pomimo brudnego sumienia

Nie porównuj się do Boga i nie oceniaj mojego sumienia, bo za mało o mnie wiesz aby wydać jakikolwiek osąd na mój temat.

Jeżeli masz ochotę dalej prowadzić tą rozmowę, to proszę pisz na PW, nie zaśmiecajmy tego wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edit: źle zinterpretowałem posty Ładziaka, wyjaśniliśmy sobie to już na PW - może nie zgadzam się w 100% z formą w jakiej starał się przekazać swoje myśli, ale wiem już o co chodziło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma potrzeby dziękować mi, bo nie kosztowało mnie to nic, a wręcz czuję swojego rodzaju wyróżnienie. Inicjatywa w tej słusznej sprawie - była forumowa, gdyby nie znalazły się osoby, które ją popierają (nawet jeśli poparcie sprowadza się do dobrego słowa i zaangażowania finansowego) - zapewne do skutku by nie doszła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku, PayPal poszedł.

Zapomniałem w komentarzu do PayPala napisać danych o które prosisz. Wpłatę masz od jrkferens@yahoo.co.uk.

Wielkie dzięki z mojej strony. Wieniec przepiękny !

 

 

P.S.

Nie komentujcie czyjejś nieobecności na pogrzebie. To bardzo delikatna i osobista sprawa każdego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawel4090,

 

Może i obrazi się, choć nie powinien, bo przecież samochód ani na wodę, ani na czyste powietrze nie chodzi...

Ma moją dozgonną wdzięczność za reprezentowanie mnie na pogrzebie, a kosztu dojazdu nie mogę pominąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.