Skocz do zawartości

Wieniec na pogrzeb Marka Szufy


qba

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Najlepszym komentarzem do tego będzie chyba brak komentarza (oczywiście rozumiem, że dla znacznej części dojazd nie byłby możliwy z racji odległości, ale dla osób z Warszawy i okolic... brak słów) :(

Nie przyszło mi go głowy,aby w ostatnich dniach czerwca zajrzeć do działu Hyde Park a dzisiaj był to zupełny przypadek. Do wieńca od PFMRC dołożyłbym się bardzo chętnie, pomimo to, że mieliśmy (żona i ja) własną wiązankę. Jesli chodzi o modelarzy z Warszawy to spotkałem trzy osoby związane z RC Przeglądem.Podejrzewam,że tez mają konto na tym Forum. A Tomek Ż.? Pewnie, że to bardzo bliski przyjaciel Marka, ale przecież to modelarz.Może jednak modelarzy z Warszawy nie było tak mało. Wieniec od modelarzy z Chrcynna (w kształcie samolotu) de facto pewnie też był w części od warszawiaków korzystajacych z tego lotniska.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Może jednak modelarzy z Warszawy nie było tak mało. Wieniec od modelarzy z Hrcynna (w kształcie samolotu) de facto pewnie też był w części od warszawiaków korzystajacych z tego lotniska.

Nie do końca o to mi chodziło w wypominaniu nieobecności - raczej o ogólny stosunek ilości chętnych do brania czynnego udziału w takich okazjach, a tych co wolą brać udział w jałowych forumowych dyskusjach noszących znamiona sensacji (paliwo w wodzie!!! nurek zwlekał ze skokiem w odmęt!!! itd) i stawiania "papierowych" zniczy.

Nie mam w każdym razie zamiaru być sędzią niczyjego sumienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogrubione - osoby które wpłaciły.

Pogrubione czerwone - osoby, których na liście nie było, a wpłaciły.

 

1. Squa

2. Wojcio69

3. Kijuk

4. jary14

5. Bartosz Mesjasz

6. Jedrula

7. Air

8. Piotrek2136

9. Konrad_P

10. Wojtass_nt

11. buwi777

12. pablos

13. Marcin133

14. efego

15. Dj.

16. ahaweto

17. qpa

18. Blacha

19. robintom

20. lemko

21. Marcin K.

22. Marcus

23. Krzysiek67

24. fischer8

25. Kamil_rc

26. janko

27. Wiesiek

28. RomanJ4

29. malinowski

30. noker

31. instruktor

32. pawel4090

33. rapier

34. Malker

35. krankor

36. MareX

37. hubert_tata

38. kesto

39. koszkin

40. Norman

41. Deem

42. karlem

43. marcin83

44. extream

45. Leda_g

 

46. wjacek

47. Rob McFly

 

Uwaga: spora część osób wpłaciła po 8 i 10 zł - dziękuję za gest! Wpłynęło dzięki temu łącznie 359,05. Te "dodatkowe" pieniądze (czyt. wszystko ponad 350 zł) przeleję na konto Fundacji dla poszkodowanych lotników "Ikar". Co prawda to mała kwota, ale na ryzę papieru do drukarki czy cośtam zawsze wystarczy, a wiem, że w przypadku takich fundacji każda drobna kwota się liczy...

 

Od pozostałych 3 osób, mimo że koszt wieńca został już pokryty czekam na wpłaty tak czy inaczej - zawsze będzie to troszkę większa suma do przelania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, wpłata od Kuby też wpłynęła... Użytkownicy jary14 i marcin83 mimo deklaracji, najwyraźniej nie są zainteresowani wykonaniem przelewu.

 

Ogółem zebraliśmy 384,83 zł (w poprzednim wyliczeniu nie dodałem dwóch kwot). 35 zł przelewam na konto Fundacji Dla Poszkodowanych Lotników 'Ikar' (jak tylko uda mi się znaleźć numer tego konta, niestety ich strona chwilowo nie działa).

 

Temat można chyba zamknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(od 30 czerwca do 13lipca nie ma mnie z kraju, więc prosiłbym o informację odpowiednio wcześniej, albo po prostu zrobię przelew po powrocie).

Użytkownicy jary14 i marcin83 mimo deklaracji, najwyraźniej nie są zainteresowani wykonaniem przelewu.

 

 

Dane przelewu pojawiły się, gdy mnie nie było. Jednak wróciłem wczoraj w nocy i już dzisiaj oczywiście wysłałem przelew. Najpewniej jutro dojdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.