Skocz do zawartości

Projekt Extra


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 398
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Zadzwoń do drukarni i spytaj czy drukują z Corela. Duża drukarnia raczej wydrukuje a taka która ma ploter na którym musisz to drukować to na 99,9% ma. Spytaj też o wersje jaką mają, jak mają starszą niż ta w której są plany to nic nie zrobią, zapisz plany w takiej wersji jaką ma drukarnia. Plany są w skali 1:1 i w takim mają Ci wydrukować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No plany nie długo się wydrukują,zapowiada się długaa(ok.1,5 roku myśle)dokładna praca.Narazie będę się poduczał na moim Asw 28 i speedzie,także na sezon 2012 będe już kręcił jakieś dziwne fikołki mam nadzieję że extrą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

ja w modelu Edge 540 1,4m mam do mocowania podwozia śruby stalowe M4 4szt.

Wydaje mi się że to dej Extry też bym dał M4 (w moim modelu śruby są trochę ta duże)

Nylonów bym raczej nie dawał. Co do mocowania skrzydła to 4 nylony M4 (dużo nie ważą)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robraf, te płaskowniki aluminiowe(duralowe) na ogonie to w celu doważenia? Przecież tam nie ma jakiś niewiadomo jakich obciążeń. Spokojnie wystarczyłby pręt węglowy 1-1,5mm i raczej dałbym tylko od dołu, żeby nie szpecić wyglądu modelu :) Jaka waga?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

waga mi wyszla 3,3 kg z Paliwem

 

wymienie to albo dam od spodu... mimo wszystko nie chcialem zeby mi to odpadło w powietrzu czy cos... to pierwszy moj tej wielkosci model do akrobacji...

 

płastowniki są z cienkiego alu ( 1mmx 1,5cm) i są naprawde lekkie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.