Skocz do zawartości

Katana 1,25m - extremalnie lekki model ze stajni Artexu


Tomek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 395
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Mógłbyś mi powiedzieć jak najlepiej zająć się takim malowaniem? Chodzi mi o to czy są jakieś gotowce pasujące wymiarami czy wszystko trzeba projektować samemu...a jeśli tak to jakim programem się posłużyć? Sorka za dyletanctwo...ale lepiej zapytać niż zgadywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie Kataną nie latam brakuje elektroniki/aku no i dobrej aparatury. Małymi kroczkami budowa teraz to już sam montaż podzespołów idzie do przodu. Latam obecnie na sky hawk jednak "cudów" na nim się za bardzo nie wykręci... i dlatego powstaje Katana

 

Co do wizyty na lotnisku to pewnie się kiedyś skuszę ale obecnie przebywam poza Radomiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .Co do wyposazenia Katany kolegi Focusa 723 to uważam , że zasilanie pakietem 4S tego silnika spowoduje , iz Katana zamieni się w model wyścigowy . Wystarczy w zupełności pakiet 3S i śmigło APC E 13/6 . W zupełności wystarczy też pakiet 2200 , z którym Katana wykona intensywne loty powyżej 6 minut , a to w zupełności wystarcza .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

To może i ja się przyłączę pośrednio do focus'owego pytania:

 

Posiadam taki zestaw napędowy:

 

Turnigy 35-42B (1250kV)

4s LiPo 4000mAh 15C

regiel 45A (w razie potrzeby kupię mocniejszy)

 

Skoro już to MAM... da się tym jakoś sensownie napędzić Katanę (albo Sereno)? Podpowiedzcie proszę jakie śmigło i jakiego poboru prądu się spodziewać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety, cały napęd już posiadam, także gównie pytałem o śmigło jakie OSTATECZNIE teraz bym mógł zastosować? :)

 

Ale racja w ostateczności najtańszą alternatywą będzie wymiana silnika...

 

Dzięki za odpowiedź.

 

EDIT: Moje poprzednie pytanie już jest nieaktualne. Pakiety 4s które do mnie dojechały okazały się jakimś nieporozumieniem (deklarowane 4000 mAh, 15C) - kupiłem 2 sztuki - oddawały 10A i 15A :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.