Skocz do zawartości

Göppingen Gö 3 Minimoa


wojcio69
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W związku , że zostałem szczęśliwym posiadaczem tego pięknego szybowca to tak jak Wojtek napisał - jednemu przygoda się zakończyła a drugiemu rozpoczyna.Co można powiedzieć Minimoa  jest piękna i od zawsze mi się podobała, a że wymaga wzmocnienia i paru poprawek kosmetycznych z tym się liczyłem bo Wojtek tego nie ukrywał.

Wojtek jest modelarzem dla którego Moa była czymś więcej jak tylko kolejnym modelem w hangarze co dało się odczuć podczas rozmowy a najbardziej jak zabieraliśmy model do samochodu.

Co jeszcze ?może to, że na naszym Pałuckim niebie na pewno polata sobie w towarzystwie swoich czeskich kuzynów- Ideala,Albatrosa,Elipsoida-  co by jej smutno nie było :).

I na koniec - dziękuje Wojtku za miłe spotkanie, Panią żoną za wyrozumiałość (mają z nami ciężko ;) )a koledze Łukaszowi za towarzystwo.

 

Może nowy właściciel pochwali się w tym wątku... z oblotu.

 

Piotrze jak tylko będzie możliwość to nie może a na pewno.

 

Pozdrawiam Marek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.