Skocz do zawartości

Kadłub zakupiony na allegro


majula7
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czasami w dobrej cenie udaje mi się kupić jakiś fajny kadłub na allegro, co z tego powstaje poniżej:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Specyfikacja:

rozpiętość 2600

długość 1250

waga coś około 2,5kg

Napęd Tower Pro 140g

Regulator Tower Pro 30A

Aku 4000mAh waga 450g

Śmigło robbe 10x8

Aby prawidłowo wyważyć model krótki i mało pakowny przód wymusił zastosowanie tak ciężkiego zespołu napędowego.

Lata to fajnie da się wkręcić w kominy, ale i silny wiatr nie jest mu straszny.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Silnik tylko do wyniesienia i ladowania lub do drugiego podejscia ladalo sie fantastycznie szkoda ze rozwalilem go w polowie turnusu mialem jeszcze sprobowac klifu w Debkach i Wladku, przyczyna rozbicia prawdopodobnie zbyt duza ilosc piwa i zbyt daleko odlecialem w morze pod slonce pomylilem prawdopodobnie kierunki lotu, lub przyczyna techniczna tego sie nie dowiem statecznik mam drugi w garazu natomiast mam forme na kabinke wiec sie wylaminuje nowa, no i nowe winglety do zrobienia, jest film z akcji ratunkowej ale musze wyciac co nie co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik żyje? Czy to był TP 2935 ? miałem dwa takie o kv 790 i 910. Były bardzo dobre i chętnie taki kupię.

post-33-0-34479700-1375003055.jpg

troche nieostro ale to w pośpiechu.

to się ucieszyłem trochę z twojej masy szybowca: mój Ventus będzie miał jakieś 1900-2000g ale z cięższym silnikiem c3548 kv 750. W zależności od śmigła i pakietu dajacego ciąg 1600g dla 11' i 2400g dla 13'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie nie jednym ale do stanu pijanstwa daleko bylo i generalnie calyczas wiedzialem co robie natomiast wlecialem pod zachodzace slonce i bylo dosc daleko i nisko nad woda stad to wodowanie lub poprostu defekt serwa lub regla, regulator wybuchl w wodzie natomiast lipol caly silnik tez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.