Skocz do zawartości

Lotnisko modelarskie - Kęty


Shock

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli pogoda się sprawdzi w niedzielę planujemy jakieś loty .Kto zainteresowany to zapraszam :) .

Ja na daną chwilę planuję polatać tym o czym mogę napisać -jak się na ma co się lubi to się lubi co się ma :D ,przynajmniej czasowo.

Na bank doszło mi +10 do zawisu  ;)  dzięki autografowi Artura Kielaka na stateczniku.

 

attachicon.gif2016-02-03-1232.jpg

 

Tegoroczne plany modelarskie ,przynajmniej moje to ....a o tym kiedy indziej :D .

 

Przypominam o spotkaniu organizacyjnym !!

To już wiem , dlaczego mówiłeś że ten corvus brzydki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co by nie napisać, to trzeba mieć nierówno pod sufitem aby latać w takim mini halnym.. :) .

Poza tym to całkiem ciekawy dzień na lotnisku. Udany oblot nowego/starego nabytku,kupa śmiechu i humoru i najważniejsze, zero kretów ;) .

Szerszeń -podoba mi się :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok 21;30 pojawi sie film z oblotu foxa.

 

Co do Szerszenia to ja tak SU nazywam i jakoś corvusa też postanowiłem tak nazwać bo całkiem przyjemny dla oka model B)

 

 

Mówiłem Marcin nie lataj tak długo bo się coś rozkręci, i o to masz nagrode :P a tak na poważnie to dobrze że nie odpalił na ziemi bo byś poleciał zgasł by i mogło by być po ptokach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oczywiście rozumiem że liczy się zabawa i to najważniejsze. My w sumie też deklarowaliśmy się że będziemy i pojedziemy do Bobrownik. Może też wykręcę jakąś pętelkę tylko w zwolnionym tempie ????. Teraz tylko muszę model dozbroić w serce i oblot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.