Skocz do zawartości

Lotnisko modelarskie - Kęty


Shock

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro wsadzam odbiornik do Virusa i w sobote, niedziele jestem ;) ktiś planuje weekend na lotnisku?

No i co Andrzej dałeś ciała ;) nie przyjechałeś musiałem sam SOLIUS'a upalać, jutro pogoda lipna

więc dziś ominęła Cię piękna pogoda, choć wiało momentami dość mocno, latanko było bajeczne.

Chwilami pochmurno ale więcej mimo wszystko słoneczka było.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojechałem do bociana po kabel wróciłem z Piperem Seagull 2,2m :rolleyes:  marzenie z poczatku modelarstwa wkońcu się spełniło :wub:. Narazie silnik będzie żarowy, będe się starał jeszcze w tym roku benzyne wsadzić :). CDN

 

Także i w 2016r zaraz na początku i ja zrobię oblot modelu na lotnisku w Kętach

 

12782264_812425558863179_910569664_n.jpg12767745_812425578863177_965501111_n.jpg12325107_812425585529843_2050572384_n.jp

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Andrzej ,mocny z Ciebie zawodnik ;) .

Nie wiem gdzie Ty te modele wszystkie upchniesz w pokoju ale szczere gratulacje za kolejny nabytek :) .

Nie mogę tylko zrozumieć jak z rasowego akrobata i laminatowego świrusa cofasz się na taki spokojny model :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Andrzej ,mocny z Ciebie zawodnik ;) .

Nie wiem gdzie Ty te modele wszystkie upchniesz w pokoju ale szczere gratulacje za kolejny nabytek :) .

Nie mogę tylko zrozumieć jak z rasowego akrobata i laminatowego świrusa cofasz się na taki spokojny model :D .

Trzeba urozmaicać sobie latanie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ,zgodnie z zapowiedzianym terminem Rc Team Kęty przeprowadziło spotkanie organizacyjne podsumowujące rok 2015 jak i ustaliło "plan działania" na nowy sezon :) .

Nie pozostaje nic innego jak czekać na oficjalne otwarcie sezonu ( bo nieoficjalne już było :D ).

 

 

2016-02-27-1272.jpg

 

2016-02-27-1271.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.