Skocz do zawartości

Lotnisko modelarskie - Kęty


Shock

Rekomendowane odpowiedzi

Tak ,mam 3 fajne filmy :) a jutro czyli w niedzielę powinien być też fajny tzn.oblot Toxica :D .

 

Całkiem fajny dzień na lotnisku ,sporo modeli,kret,pierwsze samodzielne lądowanie Andrzeja,nareszcie palący silnik Marcina ;)  i dalsze regulacje Corvusa.

 

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zgodnie z zapowiedzią dziś na lotnisko był nalot Toxiców ;) .

Udało się oblatać ,polatać choć normalnie czym innym nie bardzo było by jak,ostro wiało.

Jak widać Marcin zadowolony ,od razu kazał tytułować się miszczem :D .

 

Niestety słaba jakość filmów bo ciemnawo :mellow: .

 

2016-03-06-1285.jpg

 

2016-03-06-1284.jpg

 

2016-03-06-1283.jpg

 

2016-03-06-1291.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam...szukasz Jurek dziury w całym :P .To przypadkowa fota i nawet nie wiem czy to do końca BF .

Nawet jak jest nie do końca ok to i tak takie ustawienie było bardzo skuteczne.

Zresztą sam wiesz że to pierwszy lot i do finalnych ustawień jeszcze kilka trzeba będzie ich wykonać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha Jurek odrazu poszedł po bandzie ;) , tak dla jasności to lotka w górę 7 mm klapa na maxa w dół :). Porównanie do poprzedniego modelu Blade z Toxem to jak przesiadka z autobusu na rollercoastera :D . Teraz to pomalutku się wlatywać w model i jakieś małe korekty w ustawieniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tam po bandzie ;) Widział to napisał. Bo na inne rzeczy już sie napatrzyłem. A gdzie to 7mm ;)

nie ma nawet co porównywać (czy to w jakości wykonania czy we właściwościach lotnych) jakiegokolwiek modelu "popularnego"  z Toxikiem.  Poza tym model lata szkonie i bezpiecznie, co zapewne już zauważyłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.