Skocz do zawartości

Lotnisko modelarskie - Kęty


Shock
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Krótkie info dla zainteresowanych :) .

W związku z planowanym jutro mini piknikiem/spotkankiem lecz niezbyt przychylnymi prognozami pogodowymi spotkanie zostaje wstępnie przeniesione na niedzielę - ma być piękna pogoda.

Planowane niedzielne spotkanie jest luźne i niezobowiązujące ;) ze względu na odbywający się równocześnie piknik w Raciborzu (na który chętnie niektórzy się wybiorą :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ...
No to życzą pogody na weekend.
Ja odpadam bo dostałem w końcu urlop wakacyjny i wybywam z domu z rodzinką w Polskę.


To jeszcze napisz jak załatwić z żoną, sobotnie latanie i niedzielny piknik? :D

Podobno wiesz ;)

Grześ ładujesz klamoty i małżowinkę i jedziesz tu i tam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leszek kto Ci takich bzdur naopowiadał ? :D W Raciborzu było super!!!

Krzysiek, jakoś musieliśmy żartować z żalu że nie dotarliśmy do Raciborza...

Oczywiście nie ma co porównywać Naszego latania z profesjonalnym piknikiem w Raciborzu gdzie zawsze jest profi organizacja oraz duża frekwencja.Niemniej czas spędzony w Kętach pozwolił na zdecydowanie większą ilość lotów oraz kameralną atmosferę :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek, jakoś musieliśmy żartować z żalu że nie dotarliśmy do Raciborza...

Oczywiście nie ma co porównywać Naszego latania z profesjonalnym piknikiem w Raciborzu gdzie zawsze jest profi organizacja oraz duża frekwencja.Niemniej czas spędzony w Kętach pozwolił na zdecydowanie większą ilość lotów oraz kameralną atmosferę :) .

Wiem wiem Rafał :) Ale to prawda co mówisz bo ilość pilotów i widzów w Raciborzu mnie zaskoczyła. Organizacja i wszystko dopięte na ostatni guzik. Może mi się uda kiedyś podjechać i polatać z Wami :) Na chwilę obecną mam deficyt czasu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej,

 

Podglądałem Was koledzy przez ostatnie dwa tygodnie i jakoś naszła mnie ochota na latanie, więc jeśli jest jeszcze jakieś wolne miejsce  RC Team Kęty to z chęcią się przyłączę. 

 

Przepatrzyłem kilkadziesiąt stron z tego wątku, ale nigdzie nie udało mi się znaleźć informacji na jakich zasadach można korzystać z lotniska. Czy mógłby ktoś mnie oświecić?

 

Na początek planuję kupić ten model https://www.rchubiq.eu/volantex-rc-motoszybowiec-fpvraptor-v2-2m-fpv-uav-nowa-wiezyczka-pchajacy-silnik-757-v2-pnp-p-228.html czy jest szansa na pomoc kogoś z Was w jego oblocie?

 

Pozdrawiam marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Marcin
Najlepiej podjedź sobie do nas na lotnisko, poznasz osobiście kolegów, zobaczysz teren itp.Przez weekend o ile jest pogoda zawsze ktoś u nas lata.

Ewentualnie jakieś pogaduchy itp. Szczegóły można omówić na miejscu.A tak w telegraficznym skrócie zawsze na początku roku robimy spotkanie

organizacyjne, ustalamy składkę, bo jest nieodzowna na utrzymanie lotniska. No i latanie do bólu aż słońce za horyzont się schowa.
Co do oblotu każdy zapewne chętnie pomoże.
A że tak zapytam dlaczego akurat padł wybór na taka platformę pod FPV , czy to pierwszy model ?
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.