Skocz do zawartości

Lotnisko modelarskie - Kęty


Shock
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz Wojtek ,my nadal jesteśmy dziećmi tylko zabawki mamy coraz droższe ... ;)

Dzięki za gratki ,fajnie że się podoba.

Mam nadzieję że będę zadowolony z modelu.Su -29 jako samolot zawsze bardzo mi się podobał ,no i mam :) .

Na razie trzeba oswoić się z rozmiarem .

 

Jest i filmik z dymem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dymem to w ogóle wyszedł dym ;) .

Jest pompa z Power boxa którą się programuje ale kto to wiedział jak do końca ma być ustawiona...

Okazało się iż była ona na 100 % przepływu i jak włączyłem by sprawdzić jak dymi ,pompa wtłoczyła momentalnie ok. litr oleju do karnistrów  ;)  . Tak że potem model kopcił i kopcił aż z tłumików wyparowało wszystko...Silnik trochę przy tym kaprysił ale ostatecznie  wszystko wróciło do normy

Po całej akcji zmniejszyłem do 20 % pracę pompy i zdecydowanie zwolniła ale już nie testowałem na tym ustawieniu. Dogra się to przy kolejnych lotach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boguś,serdeczne dzięki za uwiecznienie tego czegoś ,szumnie nazwane oblotem  ;)  .

Będzie pamiątka jakby nie patrzeć pierwszego lotu tym modelem u nas na lotnisku.

No wszystko było by ok ale ten Grzesiek....chwila nieuwagi i zostałbym z samymi skrzydłami i statecznikami a kadłub by odjechał w siną dal.Na filmie ewidentnie to widać jak udało się wyrwać kadłub ze Skody i bezpiecznie ulokować w mojej Astrze ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy z wieczora a ja z rana :D .

Od 10 tej do ok.13 tej siedziałem sam na lotnisku -błoga cisza ,zero wiatru choć samemu łyso .

Za to kręciłem,regulowałem,ustawiałem SU ,zrobiłem 3 loty i dalej ustawiam w domu ;)  (kąt silnika)

Planowałem loty od rana ale późnym wieczorem wróciłem z Poznania, no i niestety padłem na pysk.

Musiałem odespać. Czasem dobrze jest samemu w skupieniu robić wszelakie regulacje.

No słychac było, że rano, ktoś latał bzyczkiem. Niestey nie miałem czasu zaglądnąć.

 

Foty Bogdan przednie :)

Hehe Marcin to tak pieszczotliwie powiedziałeś bzyczkiem ;) toż to bzyczor łogromny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.