Skocz do zawartości

Lotnisko modelarskie - Kęty


Shock
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rafał PhotoShop :) Centralnie prostopadle do słońca latal? ;) Zobacz na cień, to jest cień samolotu w zawisie :D

Druga fotka tak samo ;) Nawet śmigło się nie kręci :) A co to szybowiec żeby na wyłączonym silniku startował  :lol:

Tiaaa, zaraz się dowiem, że ląduje a nie startuje. To czemu do lądowania nie ma opuszczonych klap i SW nie jest opuszczone w dół  :lol:

Jak nic PotoShop. Narobili się pisanek i dalej sobie jaja robią :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafał PhotoShop :) Centralnie prostopadle do słońca latal? ;) Zobacz na cień, to jest cień samolotu w zawisie :D

Druga fotka tak samo ;) Nawet śmigło się nie kręci :) A co to szybowiec żeby na wyłączonym silniku startował  :lol:

Tiaaa, zaraz się dowiem, że ląduje a nie startuje. To czemu do lądowania nie ma opuszczonych klap i SW nie jest opuszczone w dół  :lol:

Jak nic PotoShop. Narobili się pisanek i dalej sobie jaja robią :)

to już wiem dlaczego tak szybko podchodzi do lądowania , zapomiałem o klapach :D dzięki Wojtuś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie Wojtek,  jaj sobie nie robią  :)

Sam byłem świadkiem oblotu choć tego zawisu tak nisko nie widziałem  .... a drinki piję dopiero od niedawna ;) .

Bogdan chyba montuje jakiś film/mix z dzisiejszych lotów to prawda wyjdzie na jaw :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek robi przymiarkę do szybowca i testuje jak lądować bez silnika od cała zagadka.
Trochę ryzykowne bo ta ,,kobyła,, nie ma umiaru w wolnym opadaniu i leci na pysk na dół. 

A że zachciało mu się wyłączyć silnik...no cóż musiałem to lądowanie uwiecznić. :)

Rafał zawisu nie mógł widzieć bo tankował paliwo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i uporałem się z filmem.
Grześ jedno ALE .... podczas lądowania łokropnie coś piszczy, :ph34r:  :ph34r: chyba kółka, nowy nabytek

nie posmarowany nie oblany, i tak jak wspomniałem a na filmie to widać nie wyłączaj silnika

podczas lądowania bo będą znowu gadać że w fotopraczu coś kombinowałem  :D  :D  :D  :D
No dobra pożartować trzeba...

 

https://youtu.be/8cGiIWDvF-w

 

post-14986-0-94888600-1555805407_thumb.jpg

 

post-14986-0-20382700-1555805204_thumb.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś dwa lata temu zainstalowałem dość obszerny SSD i ruszył z kopyta jak burza.
Jest na nim tylko system postawiony.
Niestety mam obawy czy dalsza modernizacja ma sens, wszak procesor jest już leciwy

a kości też już jest trochę mało. O ile podstawowe programy do obróbki jakoś jeszcze hulają

to np. taki DaVinci Resolwe, jest żarłoczny podczas renderowania i prostej obróbki.
Ponadto za niedługo 7_ka nie będzie miała wsparcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak W7 jest wąskim gardłem dla RAMu a przy ręderowaniu czym więcej tym lepiej.

Cóż jesli to notebook to w zasadzie nie ma co już inwestować a jeśli stacjonarny i obudowa i zasilacz są dobre to małymi krokami można, no ale tanio nie będzie.  :)

Ale to nie temat o kompach więc nie będę śmiecił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.