Skocz do zawartości

Lotnisko modelarskie - Kęty


Shock

Rekomendowane odpowiedzi

Film z oblotu starego, nowego modelu na na szaszym lotnisku  ;)

Problemy teczniczne niestety uniemożliwiły prawidłowe lądowanie , ale następnym razem myślę że obędzie się już bez 

niezapowiedzianych niespodzianek  :)

 

 

nie chcę być upierdliwy, ale po co wy na cholerę stoicie za pilotem i łazicie ciągle po tym pasie jak święte krowy ?!! Wszędzie, gdzie latam wszyscy wiedzą gdzie mają stać - na linii bocznej i nie trzeba wykrzykiwać jak u Was " Panowie zejdźcie z pasa !!" przed lądowaniem. Jak ktoś się nie stosuje to jest to jego ostatnia wizyta na wspólnym lataniu bo osób i modeli przybywa i coraz trudniej nad tyma panować ... To nie są zabawki a każdy pilotujący jest przytłoczony odpowiedzialnością za innych.

 

Strasznie piknikowy i zniechęcający do latania klimat ... 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie , złośliwość rzeczy. Zmęczenie materiału. A co do chodzenia za pilotem to chyba widać że przy podchodzeniu do lądowania stoję tylko ja. A Kaziu dał cynka żeby zeszli w razie W jak by model po lądowaniu pojechał w stronę aut :)

Teraz Endriu musi kupic nowa piastę i czarne śruby i Su bedzie latać dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, ok :) ..... jak jeden startuje i lata to inni stoją tam gdzie ich miejsce ;) pilot też startuje z bocznej lini lotniska i przed Sobą a nie stojąc za modelem bo to nie są zbyt dobre maniery i przyzwyczajenia ...

 

mimo wszystko lubię tu do Was zaglądać :) (wątek forum) bo sporo się dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skocze po nowe sruby czarne i zakuoie smiglo i znowu polecimy

Kolego nie czarne bo maja twardość 8.8 takie się nie stosuje przy śmigle, kupujesz śruby o twardości 5.5,

widziałeś kędyś w nowym silniku czarne śruby? w tym przypadku nie o twardość chodzi.  

Dokręcaj nie przesadzając, a jak odkręcisz kilka razy wymień. I będziesz latał długo i szczęsliwie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie uwieże że śruby 8.8 się zrywają (no chyba że te chińskie) 


Kolego nie czarne bo maja twardość 8.8 takie się nie stosuje przy śmigle, kupujesz śruby o twardości 5.5,

widziałeś kędyś w nowym silniku czarne śruby? w tym przypadku nie o twardość chodzi.  

Dokręcaj nie przesadzając, a jak odkręcisz kilka razy wymień. I będziesz latał długo i szczęsliwie. :)

w branży śrubiarskiej prcuję od 15 lat ale o śrubach w klasie 5.5 nie słyszałem, chyba codziło ci o klasę 5,6

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.