Skocz do zawartości

Lotnisko modelarskie - Kęty


Shock

Rekomendowane odpowiedzi

Ja lubiłem bo sporo modeli mi się podoba i podobało, oblotów, konwersacji a teraz wejdę by sobie wspomnieć co było, znów zobaczyć i ciężko mi się przekopać przez kilkanaście nowych stron wątków bo pieprzenie o dupie maryni już nie mówiąc o zachowaniach na lotnisku.


no to nara

 

Nie musisz mnie wyręczać bo sam sobie to powiedziałem, ale mimo wszystko dzięki za fatygę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kacper nie każdy jest tak zdyscyplinowany na lotnisku jak byś sobie tego życzył ;)

Jak dla mnie nie potrzebne bicie piany i tyle . Tak samo ja mogę powiedzieć że pisanie o jednej rzeczy na 5 stron też , i wydziwianie że ta nie taka i tak dalej to też jest pisanie o dupie Maryny i nikt piany nie bije ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachowanie na lotnisku jest u nas bardzo specyficzne czy komuś się to podoba czy nie... Wszystko z umiarem u bezpieczeństwem :) przyjechał byś to zmieniłbys swoje zdanie.

 

Zapewne bym się tak zachwycił, że zacząłbym za poradą doświadczonych wychodzić na środek, biegać po całym pasie i wylatywać za plecy i nad ludzi ... 

 

Nie bierz tego Andrzeju prywatnie do Siebie bo robisz postępy i dobrze Ci idzie. Ja jednak posłuchałem mądrzejszych i nie planuję się cofać w rozwoju co do zachowania bo w lataniu jeszcze wiele mi brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż począć nawet nasz wątek nie jest zdyscyplinowany i chyba nie będzie.  Nikogo nie obrażamy piszemy o tym co chcemy, raz jest dyskusja rzeczowa poświęcona problemom technicznym,  tudzież porady i pomysły etc..a czasem bywa że rozmowa jest na luzie o wszystkim i o niczym, łączy nas wspólna pasja, spotykamy się na ile to jest możliwe, tak więc trudno oczekiwać że wszyscy będą stawać na baczność. Dodam że jest wiele wątków na tym forum które tak naprawdę umierają a niektóre umarły bo ludziom po prostu  nie chce się złożyć w całość kilku zdań i cokolwiek napisać. Nikt nikomu nie zabrania tu zaglądać pisać posty wyrażać swoje zdanie.Natomiast ocenianie drugich swoją miarą wg. siebie i swoich priorytetów jest  trochę nie na miejscu,nie podejrzewam aby ktoś z nas, bo chyba chodziło o naszą ekipę, cofał się w rozwoju, z tego co widzę wszyscy funkcjonują doskonale i mają się dobrze. Aby ocenić faktyczny stan rzeczy trzeba samemu być i widzieć na własne oczy jak jest, a nie wypisywać ,,złote myśli,,


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z wcześniejszymi informacjami odnośnie latania na hali to informuję że hala w Kętach odpada.

Grześkowi udało się zaklepać halę jak w zeszłym roku w Bieruniu.

Dzień to środa o godz. 21 .

Kwota za godzinę to 50 zł dzielona przez ilość lataczy :) .

Grzesiek myślę dopisze od kiedy do kiedy bo jest to czas ograniczony z możliwością kontynuacji (w razie zainteresowania).

Szykować,budować,odkurzać halówki :) .

 

Odnośnie powyższej "akcji" czyli mojego posta to liczę że większość zrozumiała przesłanie,to nie przeciwko nam a dla naszego dobra.

Jeśli ktoś poczuł się urażony to przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mam ciekawe info :) .

 

11 listopada wybieramy się na zakupy (głównie Marcin :D ) do sklepów za granicę...

Jeśli ktoś jest zainteresowany jakimś towarem z poniższych sklepów a jest na stanie to proszę o kontakt i kasę z góry na towar :) .

Po prostu możemy przy okazji coś przywieść bez kosztów wysyłki.

 

http://www.nataair.sk/

http://www.modelarstvoimi.sk/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.