Jump to content

Recommended Posts

Nowość na rynku, czyli (tania) 'podróba' GoPro

...ale czy na pewno porządna (?) ... Zgodnie z przesłaniem tego produktu mnie przekonuje jego cena...produkt na rynku jest od ok. 2 miesięcy więc niestety nie zdążę usłyszeć opini "niestety, ale nie spełnia wymienionych atutów wstrząsoodporności itp.", tak samo jak zobaczyć testu kamery, ale ze strony wytrzymałości, upuszczania na ziemię itp., przed końcem jak dla mnie 'atrakcyjnej' oferty na allegro. Popyt na tą kamerkę jest nie mały co daje trochę recenzji na youtube...myślę, że jakość tej kamerki jest bardzo dobra przy przyrównaniu jakości(nagrywania) do ceny. Dodam, iż jakość nagrywania oceniam po obejrzeniu nagrań wstawionych na youtube (które jak wiadomo nie odzwierciedli oryginalnej jakości nagrania)
Cena w momencie premiery na stronie GoClever (i wstępnie ogłoszona) wynosiła 199zł, nie wiem z jakiego powodu, ale na stronie GC wzrosła już do 299zł. Sądzę, że wzrośnie jeszcze wyżej jeśli będzie miała takie zainteresowanie jak w tym momencie.
Kamerka przyda się, ale dlaczego tak rozpisałem się na tym forum? (retoryczne) Bo zastanawiam się czy mój model był by w stanie unieść się w powietrze z dodatkowym bagażem 46g + waga przymocowania do modelu. Mój model to SKY HAWK w zestawie RTF i nie mogę wypowiedzieć się, że jest 'królem przestworzy'. Proszę o pomoc w tej sprawie, bo trudno mi to ocenić zwłaszcza,że nie jestem znawcą w tym temacie.
Link to comment
Share on other sites

Używki Gopro chodzą już od 300.- a Gopro2 od 700.- kamery w idealnym stanie, więc robi się dylemat czy warto inwestować w niesprawdzone sprzęty.

Robert, chyba większość tych nowości HD ma w środku 808#16 lub coś bardzo zbliżonego.

Link to comment
Share on other sites

choc jak myslalem o breloczku, czyli kamerowaniu z samolotu to max do 100zl i nie wyzej, a ta byla by nie jak breloczek, bardziej uniwersalna

300zl... to juz jak dla mnie zbyt duzy wydatek jak na kamerke dla wlasnych potrzeb

 

Ewentualnie zainwestowal bym w kamerke (podana w temacie) a do samolotu najwyzej zakupil bym sobiebreloczek, w koncu kosztuje on od 20zl :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.