Skocz do zawartości

FALCON "rozciągnięcie kadłuba i klap"


janegab
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A niech se,,,,,, jest ...tak się od dawna przygladam skrzydłom ..gdybym zamawiał lub ktoś zamawial prosilbym "Kibica" by gniazda serw  do lotek zamiescił "centralnie" by popychacz wyznaczał środek .i  jeszcze inne pierdoły .ale to można sobie poprawić samemu jak się nim polata i doswiadczy  co ulepszyć.   :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewniakiem tym większym , wymiary ma zblizone do mojego- rozdętego- lata Ci sie przyjemniej a takie były protesty itp. Napisz ile waży motor w tym nowym +pakiet/ mam ok 2200/ + balastu ile wpakowałeś..."Kibic" z powiekszeniem nie mial problemu -wstawki jaj opisałeś wyżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to do modela wetknałes moturek i  ok...ołowia ni deka?...i wywazony..? Łoj Piotralski ale bierzesz mnie pod siusiu :unsure:  Nie piszę o dobalastowniu to inna pora onuc... Tak miałem w Swinskim Ryju...ale on stanowił dłuższe do wyważenia ramię . 

 

Janku, Konrad dobrze prawi. W wersji 2.2 nie trzeba nic doważać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.