Skocz do zawartości

FALCON "rozciągnięcie kadłuba i klap"


janegab
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ten nówka falkon o takiej samej kolorystyce jak Twój /piotralski/ szkoda,że spód granatowy -ma na końcówkach biale skośne pasy-bialy bardziej widoczny-jutro w Mechelinkach bo wiaterek klifowy na pare dni....latam czesto na swoich pokopalnianych dziurach wychodzi mi jako tako ale nie ma porównania jak na klifie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jasiu,

widzę że realizujesz swój plan... Trzymam kciuki i już lecę po chrupki, bo temat pasjonujący!!!

Czekam niecierpliwie na postępy i wrażenia po zmianach w locie!

 

Ten nówka falkon o takiej samej kolorystyce jak Twój /piotralski/ szkoda,że spód granatowy -ma na końcówkach biale skośne pasy-bialy bardziej widoczny

Mój ma teraz inne skrzydła :rolleyes:

Ale to długa historia :D

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr- latam swordem i mysticiem ale bez napedu to super sprawa . Falkon / gównolot / odpoczywa . Najgorzej wyłaczyć odruch dania gazu w ekstremalnych warunkach tam już nie ma podpórki ale słucham " okami mistrzów " i stosuje zasady, nisko, nad krawedzia by jak wiatr ucichnie szybko wyladować i w koncu zrobiłem rure balastową i pakuję nieśmiało co dzień wiecej ołowiu . Jak latasz w stadzie ktoś lepszy podpowie a ja bidula samouk..... ale jest OK.. zabawa - firma zamknieta na kłódke / samoobsługa / a majster lata hi..hi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

"Piotralski" ogladałem fotki nowego falkona ...Fajny- zawsze cos udoskonalony a ile to było krytyki jak poprzerabiałem swojego ...nazwany został przez Kamyczka" świnski-ryj"..hi..hi..wlasnie go dzisiaj znosłem ze strychA...odkurzyłem-przełuzyłem kable od silnika bo ma wydłuzony "ryj" i cięzko zainstalować przewody do reglera- zmniejszyłem kat rozwarcia motyla był za duzy..naładowalem i GOOO...jest śmieszny ma jedno skrzydło żółte a drugie biale-dostalem uszkodzone od Konrada / dawno naprawione/ wszystko sprawdzone ...lata poprawnie bedzie słuzył na zimowe wypady/ Drugi full wungiel /niby/ taki jak Twój lata sporadycznie...Ten nowy falkon ma wydłuzone klapy tak kolego zauważyłem mój "patent"...Mam nadzieje ,że nowy egzemplarz wypiescisz doskonale..Gratuluje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.