Skocz do zawartości

SWORD


janegab
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak Wiesia przycisniesz to sprzeda...fotki chcialem zrobić w czerwcu ale prosił by nie robić ..Sprobuję zrobić w piatek ale proponuję byś udal sie do Ostrowa i pooglądał..pogadał...co i jak do czego model Wiesio ci dużo pomoże . Zobaczysz kilka propozycja a jak Cie Kolego znam modeliki lubisz mieć "wypicowane".Pozdrawiam Janek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem również wszelakie nowości. Na pikniku na Żarze spędziłem kupę czasu w towarzystwie p Pastuszaka wraz z jego rodzinką :) .

Przesympatyczni ludzie ,można opowiadać godzinami..

Co do modeli to szok,na stronie mawi nie ma połowy z tego co tak naprawdę produkują (niestety sprawy handlowe ,układy z odbiorcami nie pozwalają). I są bagnety węglowe, centropłaty, "Toxiki" i wiele wiele innych ciekawych konstrukcji.

Nie mam zamiaru zachwalać ,reklamować ale stoisko było oblegane non stop, od konkurencji :P po zainteresowanych zakupem

Myślę że p.Pastuszak się nie obrazi jak napiszę że z załadowanego pod auta sufit modelami zostało kilka na podłodze w dniu wyjazdu..

Oczywiście i ja miałem swoje pięć minut w postaci lotów Virusem komentowanych przez organizatora pikniku jak i pochwał od samego twórcy modelu że latam "przyzwoicie" :D .Dostałem również zaproszenie na przyjazd do zakładu na zakupy i zwiedzanie .

Myślę że coraz więcej modeli mawi zacznie pojawiać się na lotniskach w całej Polsce.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz zaproszenie pojedz warto...może coś zamówisz- podpatrzysz przy produkcji jest wiele ciekawych spraw a Wiesiu to fajny facet wszystko Ci pokaze tylko znajdz dużo czasu.. Ostatnio swordem latałem na zboczu w 3CITY na wschodniej i "betlejem"...przepiekne widoki - przyroda-i odpowiednia pora roku lato - jestem zauroczony tymi miejscowkami.polecam ale loty w tygodniu bo w soboty i niedziele jak warunki fajne to tłoczno ale klimat sympatyczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami się zastanawiam czy lepiej zmieniać modele jak rękawice i łapać nowe doświadczenia czy przystać przy jednym dobrym na kilka sezonów i wyczuć go na wylot..Bo te zmiany w moim przypadku powodują,ze za kazdym razem nie mam konkretnego wyczucia..Ale jeszcze nie wpadłem na ten o którym pomyslałem TAK to jest to!!! nie chce narazie nic innego :) Czekam na taki i widzę 3metrówkę w usterzeniu T o bardzo szybkim profilu który będzie się sam rwał w termike :D To by było własnie coś takiego..2,5kg!

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest u WIESIA takie CUŚ...jak za mała rozpietość masz centroplat montujesz i rozpietość 4,20 m a jeżeli potrzebujesz model do termiki -na zamówienie wykona ci lekki...porobię fotki jak pozwoli w piątek . Do heksodus..".zapytowywujesz" czy warto zmieniać modele..to ja stary powiem Ci tak .że warto bo z modelami to jak z babami,,,resztę sobie dośpiewaj..hi hi

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janku.

Wiem ,ze pan Wiesio jest otwarty na propozycję,bo ostatnio nabylem pare modeli i też duzo wymyślałem z wagą,więc to się ceni jak najbardziej..Modeli jest masa. Jeszcze tylko z grubsza opisać wagę w róznych gramaturach,dopieszczać szczegóły i sukces murowany..Ja również na jesien zamierzam zamówić coś większego.Także Janek rób zdjęcia z ukrycia i pokazuj co tam ciekawego powstaje;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jan dziś odwiedził naszą "zboczonę ekipę" i polataliśmy wspólnie na klifie Wiślanym w Starogrodzie. Pogoda i warunki piękne. Jan przekazał stery i z synem pośmigaliśmy Swordem. Bardzo fajny model :)

 

d7w7.jpg

t04r.jpg

6jor.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było wyśmienicie...Sword przy 15m/sek tanczył na niebie lambadę..Krzysiek z synem to super duet z najwyższej półki dużo pomagali udzielali rad nowicjuszowi na tym klifie pięknie , latała ich zelektryfikowana jaskoleczka. Wielkie podziękowania dla firmy MAWI- Wiesia za przeglad serwisowy /BEZPLATNY !!!/ sworda .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmichy chichy ale czasami jak człowiekowi brakuje czasu na modelowanie bo jest zarobiony to fajnie jak ktoś mu fachowym okiem przejrzy model.

Ja staram się co kwartał "serwisować" modele zwłaszcza te eksploatowane na zboczu i w trudnych warunkach dla bezpieczeństwa i frajdy dłuższej eksploatacji, niestety muszę robić to sam. :)

 

Ps. jak kto ciekawy co kryje się pod słowem "serwisować" napiszę na pw ale na pewno nie smarowanie zawiasów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.