Skocz do zawartości

Wręgi. Perkoz


Doktorbln

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, buduję model Perkoza. Cały sęk w tym, że jest to model na uwięzi z kadłubem "Decha",a ja chce zrobić z kadłubem przestrzennym RC. Moje pytanie brzmi, jeżeli wręgi nie będą całe, tylko u góry pół i na dole pół to czy będzie ok. Chodzi o to, że jest to centropłat. I nie chce aby w miejscu skrzydła nie było, żadnej wręgi. Jest to model akrobatyczny i skrzydła są o dość długim przekroju żeberek. Od natarcia do miejsca przed lotką jest 20,4cm a długość kadłuba wynosi 60,3cm. Czy warto dawać te wręgi?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irku- no, skoro tak piszesz, to muszę wiedzę jakoś uzupełnić. Niestety z tym typem się nie zetknąłem. Może dla tego, że po początkowym okresie, jak już należałem do aeroklubowej modelarni, to b. rzadko bywałem w CSH (o tej składnicy piszesz?). Ale tu mam pytanie za znasz taki zestaw z CSH Ćwik? z czego był wykonany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.