Skocz do zawartości

FALCON EVO - uzbrojenie / montaż / oblot


wujekmarcin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wrzucam obiecany film. Zrobiłem go na szybko a zawodowo nie zajmuję się montażem filmów :)

Chłopaki wskazane są uwagi z Waszej strony. Film ma pomóc takim amatorom jak ja. Pozdrawiam o miłego oglądania.

http://www.youtube.com/watch?v=uh7t-c-Wh7A&feature=youtu.be

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin ,fajny film.

Ogląda się z przyjemnością.Napewno bedzie świetną wskazówką dla innych .

Powodzenia w dalszych pracach.czekam na opinie z pracy tych serw które zastosowałeś -przyda się na przyszłosć.

Z żywicą GreatPlanets pracowało by Ci sie przyjemniej,trochę gęstsza,nie ścieka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny filmik. co prawda oglądałem bez fonii. Nawciskałeś sie tej kamery w różne zakamarki - bardzo fajne ujęcia ;) a półkę serw tak zalaminowałeś że pewnie będzie nawet cała po totalnej destrukcji modelu. Czekam na filmik z oblotu

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z filmem pomysł fajny i pewne zagadnienia zostały przejrzyście przedstawione, ale nie wiedzę tutaj żadnych innowacji w zakresie składania tego modelu w stosunku do tego co dotychczas zostało przedstawione, a jak widać Ci bardziej doświadczeni posiadacze Falkonów nie za bardzo się dzielą wiedzą. ;) Śledzę dalej z ciekawością :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z filmem pomysł fajny i pewne zagadnienia zostały przejrzyście przedstawione, ale nie wiedzę tutaj żadnych innowacji w zakresie składania tego modelu w stosunku do tego co dotychczas zostało przedstawione, a jak widać Ci bardziej doświadczeni posiadacze Falkonów nie za bardzo się dzielą wiedzą. ;) Śledzę dalej z ciekawością :)

kilku się podzieliło innowacjami ;) A co najmniej jeden :D

Ogólnie model jest tak bardzo klasyczny i tak fajne w necie opisy można znaleźć, że juz ciężko cokolwiek więcej napisać. Ale można pokazać tak wnikliwie jak wujekmarcin. A to już coś nowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na oko 13x6.5 bo chyba takich wtedy uzywalem. Chyba ze 12x6 - ale raczej nie. Sprawdze i dam znać. Bierze z 50-60A. Silnik Turnigy 3548A - bez problemu sobie radzi z takim obciążeniem. Zresztą silnik włączam na kilka-kilkanaście sekund. Regiel Jeti opto 70A plus BEC lub life i diody w zależności od tego, czy miało byc cieżko i pewnie czy lżej. Pakiety lipo 3S 1800 i 2400 i life 4S 2300. Pakiet life był na granicy obciazalnosci i jednak model z nim był za ciężki. Waga niwelowała zyski. No i se leży taki pakiecik. Ostatnio wyciagnalem Falcona na wiaterek 13-15ms ale trochę nim za bardzo majtało. Nie latało sie komfortowo. Ale może to tez było spowodowane przez niezbyt optymalne ustawienie bo trochę bawiłem sie przed lotem Vką. Muszę go wyprowadzić o świcie i potuningowac

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pewien że stery na ogonie wychylają się w dół dużo mniej niż w górę.

Tego tez jestem pewien :) - wynika to z konstrukcji

Sprawdz tylko czy wychyla sie w dol odpowiednio duzo - tzn tyle ile przewidzial producent. na wychylenie steru kierunku.

 

 

Regulator: Turnigy Super Brain 60A Brushless ESC

http://www.hobbyking...shless_ESC.html

 

Programator do regulatora: Turnigy Program Box for Aqua-Star, Super-Brain and Fatboy

http://www.hobbyking...idproduct=10945

 

 

Szkoda ze nie wziales Turnigy USB Linker for AquaStar/Super Brain

Mogl bys nie tlyko programowac ale i odczytywac co w trawie piszczy

 

 

Jak serwa 778? tzn piszcza w neutrum i jak pracuja wg ciebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.