Jump to content

KLUB RC Złotów ZAPRASZA na piknik 09,08,2013 do 11,08,2013


GOGO
 Share

Recommended Posts

KLUB RC Złotów ma zaszczyt zaprosić kolegów modelarzy od A do Zet, na piknik modelarski połączony z piknikiem motocyklowym.Dla modelarzy będzie przygotowany trawiasty pas startowy około 150m, oraz staw w kształcie litery L o długości około 150 m w każdą stronę,tak więc zapraszamy również wodnosamoloty różnego rodzaju łódki,ślizgacze i żaglówki oraz samochodziarzy (terenówki).impreza odbędzie się na prywatnym terenie.Właściciel udostępnia nam teren do latania,pływania i jeżdżenia samochodami RC .Termin imprezy to 09-08-2013 do 11-08-2013.Na miejscu można rozbić namiot lub postawić przyczepę kempingową .Impreza odbędzie się w Nowym Dworze k Złotowa.Wkrótce zamieścimy kilka fotek miejsca imprezy,program oraz mapkę dojazdu.Prosimy kolegów modelarzy o zgłaszanie chęci uczestnictwa,więcej szczegółów wkrótce.

Link to comment
Share on other sites

To będzie z drugiej strony Złotowa. Wystarczy że potwierdzisz przyjazd. Szykuj wodnosamolot, będzie można startować z wody. Poczekaj na więcej szczegółów od kolegów ze Złotowa.

Link to comment
Share on other sites

15-18 Sierpnia ponoć ma być piknik w Wilczych Laskach, czyli tydzień po Waszej imprezie, no i całkiem nie daleko, czy nie będzie to już zbyt duże zagęszczenie. Lipiec zaś taki bidny trochę, nie chciałbym mieszać, może macie jakieś powody by zrobić w tym czasie. Chyba że są imprezy gdzieś na pomorzu w miesiącu lipcu o których nie wiem i trudno się wstrzelić z terminami.

Link to comment
Share on other sites

Będziemy dodatkiem do imprezy. Właściwa impreza to piknik motocyklowy i nie ma wyboru terminu. Jednoślady również żyją swoim hobby. Teren jest ogromny i swoimi lotami mamy to uatrakcyjnić.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Nareszcie udało się zrobić kilka fotek miejsca pikniku.Pas startowy zostanie wykoszony dzień przed piknikiem i zwałowany szerokość 25m i długość około 200m.Jest możliwość rozbicia namiotu lub postawienia przyczepy kempingowej (dla tych którzy chcą nocować).Nasze miejsce lotów jest usytuowane za płotem ,który będzie nas oddzielał od motocyklistów. Impreza jest duża będą toalety,stoiska gastronomiczne itp.

9vwd.jpg

 

lmd3.jpg

 

s24j.jpg

esn1.jpg

w8et.jpg

9abk.jpg

anw7.jpg

r03a.jpg

qz5x.jpg

eh2t.jpg

9e9a.jpg

Link to comment
Share on other sites

Zapraszamy modelarzy lotniczych, samochodowych,szkutniczych dla każdego znajdzie się jakiś kawałek "pola" do zaprezentowania swoich modeli.Impreza trwać będzie od piątku do niedzieli ale głównym dniem modelarzy będzie sobota.Proszę o potwierdzanie chęci przyjazdu.

Do zobaczenia.

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanie odnośnie pasa startowego i przyległego terenu. Czy nadaje się do latania większymi modelami ? na zdjęciach jest dużo drzew i krzaków, czy te przeszkody terenowe nie stoją w poprzek pasa (podejście start-lądowanie). Koledzy z Piły są pełni obaw. Jak wygląda teren przed i za pasem startowym.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.