Jump to content

"Zaginęła" AURORA


janegab
 Share

Recommended Posts

Proszę osobe ,która zabrała dn.02 06 na dawnej odkrywce LUBSTÓW radionadajnik modelarski AURORA O ZWROT . Nadajnik posiada nr.110 162 . Ostrzegam przed kupnem-sprzedazą . Aparatura posiada GPS / szybki do lokalizacji/ Janek 504 622 016 KONIN

Link to comment
Share on other sites

Kto wie, ten wie, że nie, kto nie wie, nie wie że jest :D

Lubię żarty,ale bez przesady,kopneło Jana,nie wspominam o kasie,ale o nerwach(czyt .adrenalina)Jestem optymistą,jak każdy modelarz :D czyli,znajdzie,się :) .

Link to comment
Share on other sites

Jeśli "pożyczyła" to osoba siedząca w temacie to może być ciężko z odnalezieniem , jeśli ktoś capnął bo była okazja pewnie będzie próbował opchnąć..

Przykra sytuacja,oby się sprzęt odnalazł ..

Nie bardzo też sobie wyobrażam taką sprawę,zawsze chowam nadajnik w skrzynkę,na piknikach chodzę z reguły z aparaturą na smyczy na szyji,tym bardziej w nieznanym terenie czy wśród osób obcych zwracam szczególną uwagę..Jak to Janie ,chyba nikt ze znajomych,czy modelarz ?

Link to comment
Share on other sites

Ja niedaje nikomu w rece nadajnika ,pozatym wystarcza mi Turnigy 9x z Modułęm Frsky ma wszystko ,nigdy bym niedal za apke 1300zl pozdr

Za to wielu nie użyje madajnika za 300zł do modeli wartych wielokrotności tej kwoty...

Raz na lotnisku - byłem sam - widzę stoi /leży na słupku nowiutki Optic 6. Oczywiście zaopiekowałem sie nim wiedząc do kogo należy. Nawet przez myśl mi nie przeszło by zatrzymać dla siebie.

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.