Skocz do zawartości

"Zaginęła" AURORA


janegab
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli "pożyczyła" to osoba siedząca w temacie to może być ciężko z odnalezieniem , jeśli ktoś capnął bo była okazja pewnie będzie próbował opchnąć..

Przykra sytuacja,oby się sprzęt odnalazł ..

Nie bardzo też sobie wyobrażam taką sprawę,zawsze chowam nadajnik w skrzynkę,na piknikach chodzę z reguły z aparaturą na smyczy na szyji,tym bardziej w nieznanym terenie czy wśród osób obcych zwracam szczególną uwagę..Jak to Janie ,chyba nikt ze znajomych,czy modelarz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niedaje nikomu w rece nadajnika ,pozatym wystarcza mi Turnigy 9x z Modułęm Frsky ma wszystko ,nigdy bym niedal za apke 1300zl pozdr

Za to wielu nie użyje madajnika za 300zł do modeli wartych wielokrotności tej kwoty...

Raz na lotnisku - byłem sam - widzę stoi /leży na słupku nowiutki Optic 6. Oczywiście zaopiekowałem sie nim wiedząc do kogo należy. Nawet przez myśl mi nie przeszło by zatrzymać dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.