Skocz do zawartości

Pioneer i pierwsze problemy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Odświeżę temat. Dzisiaj trochę polatałem ( bardzo dobre warunki – bez wiatru). Wylatałem dwa pakiety 1300. Mam pewien niedosyt z uwagi na to, że udało mi się zrobić odwrotną pętlę (kilka razy) i o mało, co nie rozwaliłem modelu ( zanik napięcia z uwagi na wyczerpanie pakietu). Mam pytanie czy większy pakiet np. 2200 pozwoli bardziej poszaleć i co najważniejsze zmieści się w modelu (może jakieś przeróbki). Pozdrawiam

PS Czy rygiel który jest w zestawie pociągnie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 106
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 tygodnie później...

Panowie czy ten model ma już nadany jakiś skłon i wykłon silnika? bo tak sobie właśnie go skladam i bardzo nie naturalnie to wygląda :D

 

Może dodam foto ;)

 

post-11400-0-67434300-1381084486_thumb.jpg

 

post-11400-0-08789400-1381084541.jpg

 

 

P.S. żeby nie było to szukałem na forum ;)

Edytowane przez Volleyboy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Gdzieś na forum był wielokrotnie omawiany problem skłonu i wykłonu ( sam z tego korzystałem). Trudno na „oko” ocenić skłon ( linia przechodząca przez oś silnika powinna przecinać się w SC modelu). Mam rozumieć,że to gotowy model nie KIT. W tym przypadku należy rozumieć, że wykłon silnika został dobrany dobrze. Ja w swoim PIONIERZE miałem zerowy wykłon ale po pierwszych lotach wprowadziłem 2-3 stopnie wykłonu w takim samym kierunku jak na zdjęciu. Na „oko” wydaje się , że on u ciebie jest większy, ale to kwestia regulacji .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za odzew. Nie. Wersja ARF. Trochę jeszcze wczoraj posiedziałem i znalazłem kilka fot. Informacji na temat tego ile ma być stopni i na jakim wykłonie lepiej się lata jest 0 :D Zrobiłem połowę tego co jest u mnie na zdjęciu. Czyli tak jak znalazłem na zdjęciu na forum. Nie którzy mają prosto osadzony. Wydaje mi się że będzie dobrze. Jak będzie? Wyjdzie w "praniu" :lol:

 

Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.