Skocz do zawartości

Pioneer i pierwsze problemy


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 106
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jest, jest, jest. Siły natury (wiatr i grawitacja) oraz dobrzy sąsiedzi ( gdy model spadł na ziemię dobra dusz sąsiedzka dostarczyła mi go pod drzwi domu – nie wiem na razie kto). Najlepsze jest to, że wszystko dział oprócz pakietu, który spuchł. Mam, więc pytanie – czy on nadaje się tylko do wyrzucenia czy coś można z nim zrobić. Pozdrawiam radośnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wyjaśniła się sprawa „cudownego” powrotu modelu na ziemię. Okazało się,że mam sąsiada, który zajmuje się amatorsko wspinaczką. Obserwował moje codzienne wędrówki i postanowił wejść na drzewo i zdjąć model. Stąd ten cudowny powrót Pionierka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....... efekt na pewno będzie szkoda lipola , 1 rozładowanie nie zabija lipola mam 3 takie uratowane i dziaiłają .

....... .

Na pewno to dziś jest środa :D .Mój padł od pierwszego rozładowania,jedna celka wogóle nie trzyma,wiec.......niekoniecznie masz rację :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.