Jump to content

Jaką aparature

rajaner

Recommended Posts

Szanowni koledzy proszę o pomoc w wyborze aparatury cztery kanały MODE 1.Przeglądam różne sklepy i nic takiego takiego nie znalazłem jak już to w MODE 2.Może ktoś z kolegów pomoże i wie jaki sklep posiada takie radio.

Pozdrawiam Andrzej.

Niekoniecznie ,akurat to rzecz która jest przewidziana do zmiany przez użytkownika -nawet instrukcja to przewiduje i pokazuje.

Oczywiście najlepiej samemu nie kombinować i poprosić sprzedawcę aby zmienił i nakleił plombę -miałem tak w rc skorpionie przy zakupie Futaby.

Bardzo dziękuje za podpowiedz,

Szanowni koledzy co sądzicie o tym.TURNIGY 6x FHSS 2,4 GHZ MODE 1. Nie wielka różnica w cenie do pelikana.

Jaki na zasięg i na jaki czas pracy wystarczą te cztery akumulatory w nadajniku.

Pozdrawiam Andrzej.

Witam wszystkich.

Zdecydowałem się na kupno TURNIGY 6x FHSS 2,4 GHZ MODE 1 w sklepie AVI FLY.

Szanowni koledzy czy ktoś używa takiego radia? i jak się ono sprawuje, proszę o jakieś opinie.

Pozdrawiam Andrzej.

Pospieszyłeś się z zakupem. Przed kupnem aparatury trzeba dużo czytać i porównywać produkty. Wybierasz to co dla ciebie będzie najlepsze, większość modelarzy w tym i ja kupują aparatury na więcej niż 1 sezon. Dlatego warto dokładnie przeglądać i analizować forum, oraz rynek.

Pozdrawiam Piotrek

Dziękuję za odpowiedz, jak do tej pory nie kupiłem żadnego radia. Ja używam aparatury HITEC optic 6 z której jestem zadowolony, jak do tej pory mnie nie zawiodła. Mam zamiar kupić jakieś tanie ale w miarę dobre czterokanałowe radio MODE 1 dla młodego modelarza który zaczyna przygodę z modelami RC.

Ma to być prezent.

Pozdrawiam Andrzej.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.