Skocz do zawartości

Sparing Noworoczny 2014


jaciomp
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Nie znalazłem odpowiedniejszego miejsca ale chciałem się zapytać czy jutro będzie ktoś latał na owej miejscowce? Mam w planach dziewiczy lot niedawno złożonego Bixlera i nie ukrywam że chciałbym skorzystać z pomocy bardziej doświadczonych osób. Sam nie latalem, symulator nie uruchomiony, więc sprawdzenie czy aby na pewno dobrze skonfigurowalem apke i model oraz pomoc przy pierwszych latach by się przydała :)

 

Wysłane z GT-N7100 przy użyciu Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do "bicia" z wami jeszcze trochę mi brakuje bo najpierw trzeba umieć latać. ESA się składa ale zanim poleci trzeba by się nauczyć latać. Dzisiaj odbyłem pierwsze próby moim Bixem i musze przyznać że epp jest prawie jak guma ;-) Niestety silniejsze powiewy i brak umiejętności wykopały kilka wiosennych kretów. Na szczęście model po kilku naprawach zdatny do dalszych lotów ale wpierw muszę poćwiczyć na symulatorze. Stąd też wracam do walki na Win7 z symkiem bo wiem ze mi i modelowi wyjdzie to na zdrowie. :-)

Do bicia wrócę jak na biorę trochę wprawy bo Jaczek powoli nabiera kształtów.

 

Wysłane z GT-N7100 przy użyciu Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.