Skocz do zawartości

Kartonowy model.


Spoxik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Robert dobrze prawi. Ja uczyłem się latać klonem Bety 1400, ze śmigłem pchającym i nie złamałen ani jednego. W drugim modelu, Jak54, ze śmigłem z przodu zdarzało się je łamać nawet przy szybszym podejściu do lądowania. Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie no niestety gdzie drwa robią tam wióra lecą :) ... ja uczyłem się latać na RWD 5 by Skazoo i śmigła łamałem i nawet teraz nie raz zdarza mi się złamać śmigło więc ja bym nie brał tego tak mocno pod uwagę, zważywszy że zapas śmigieł trzeba mieć jak się chce polatać ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łatwy ? to może delta 120 min : http://www.youtube.com/watch?v=k5yhOtIzE7I

 

a na poważnie to proponuje RWD w moim przypadku ze skrzydłem kfm3 robionym w godzinę około z czego większość czasu to czekanie az zwiąże klej lata bardzo stabilnie powili i szybciej tez umie zależy od wyposażenia.

Propozycja Roberta też wydaje mi sie trafiona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Ja ostatnio zrobiłem w 3 dni tak do polatania przed domem model BASIC zostało mi tylko zamontować silnik i można latać. Polecam model z tego względu że robiłem go już wcześniej i lata naprawdę świetnie. ;)

 

2qx7uvn.jpg

 

o89amc.jpg

 

2cegt5e.jpg

 

Pozdrawiam Adrian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu masz np Ju-52 w wersji z kartonu

http://www.rcgroups....d.php?t=1685930

W pewnym stopniu też jest tam kawałek depronu czy tam styropianu.

 

Witam.

 

Ja ostatnio zrobiłem w 3 dni tak do polatania przed domem model BASIC zostało mi tylko zamontować silnik i można latać. Polecam model z tego względu że robiłem go już wcześniej i lata naprawdę świetnie. ;)

 

2qx7uvn.jpg

 

o89amc.jpg

 

2cegt5e.jpg

 

Pozdrawiam Adrian.

Jak dobrze widzę to zrobiłeś z balsy. A ja będę robił z EPP, ale dzięki :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.