Skocz do zawartości

Kartonowy model.


Spoxik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na początku był BowStick ale zmieniło się wraz z postami ;p.

 

odwaliłes manianę

Zainwestuj w ostry nóż do tapet lub nożyczki bo wygląda jak by to bobry opierdol...

I może zmień nazwę tematu ... w temacie jest o BowStick'u a usiłujesz zbudować coś innego z kartonu.

Mówiłem że to tylko tak wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku był BowStick ale zmieniło się wraz z postami ;p.

 

 

 

Mówiłem że to tylko tak wygląda.

 

czyli jednym słowem piszesz nie na temat czyli wprowadzasz zamęt na forum ... ktoś w przyszłości będzie chciał poczytać o BowStick'u a natrafi na model z tektury ... bezsensu.

Kupił byś faktycznie ten depron, naprawdę dużo pianki nie będziesz potrzebował na ten model więc drogo nie wyjdzie i zabrał się za budowę tego tytułowego BowStick'a. Jak to się mówi każda pasja kosztuje i to samo tyczy się modelarstwa ... szkłem d... nie utrzesz.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze temat. Edytuj pierwszy post. kliknij [więcej opcji] i zmień temat.

Po drugie. Nawet z kartonu można zrobić ładny samolot. Ostry nóż i staranność to podstawa.

Po trzecie, plany. Budujesz tak na oko rozumiem. Weź jakieś plany do depronu i zrób to samo tylko z kartonu. Najlepiej górnopłat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lubię niecodzienne podejście ale to co próbujesz zrobić to jak wyważanie otwartych drzwi....naprawdę jako pierwszy model zrób ten model z linku Robertusa fajny i prosty a materiał za grosze i nawet w Szczecinie wiem gdzie materiał u Ciebie kupić więc wymówki "nie mam gdzie" są bez sensu. a do kartonowych rc zawsze możesz wrócić.

Majster. Polskie Markety Budowlanewięcej informacjitransparent.png

 

 

Al. Jana Pawła II 82

Biłgoraj

 

84 686 01 35

 

Lider. Materiały budowlanewięcej informacjitransparent.png

 

 

Krzeszowska 36

Biłgoraj

 

84 688 04 68

lider-market.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Żeby laik za jakiego Cię większość uważa zbudował model choćby z kartonu bez planów który ma polecieć ,potrzebowałby chociaż trochę wiedzy... inaczej poleci jedynie w dół... Sądząc po próbach budowy kadłuba wywnioskowałem , że planów ani pojęcia to ty raczej nie masz...  Czytaj , czytaj , czytaj... i jeszcze rz czytaj...  Dopinguję pierwszego udanego projektu ja stawiałbym na "funbat" z depronu prosty w budowie :lekki tani dzwonek ,mały tani regiel ,dwa serwa , tani mały pakiet 1000 3s i w górę... a w katron to sobie możesz go potem zapakować... Pozdrawiam

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.