Skocz do zawartości

Aparatura za +/-1300zł Futaba T-8J, Graupner MX-16, Sanwa SD-10G... Co wybrać?


skatkier
 Udostępnij

Aparatura za +/- 1300zł  

43 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co wybrać?

    • Futaba T-8J
    • Graupner MX-16 Hott
    • Sanwa SD-10G
    • Aurora 9
    • Aurora 9x
    • Spectrum DX8
    • FrSky Taranis
    • Inna (podaj w swoim wpisie)
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki wszystkim udzielającym się w tym temacie!

 

Taranis może i najlepsza cena/możliwości, ale jednak wezme tego Graupnera MX-16 Hott (porządna marka i ma sporo pozytywnych opini). Po co mi taka ilość możliwości jakie prezentuje Frysky zapewne 60% i tak bym nie wykorzystał, więc sobie podziękuję. A jednak Frysky Taranis to na pewno sporo gorsza jakościowo nadajnik niż ten Graupner dodatkowo z systemem Hott.

 

Decyzja można powiedzieć - podjęta. Myślę, że jeszcze dziś zakupie aparaturkę z tego sklepu (dodatkowo dostanę drugi odbiornik, więc na razie starczy): http://www.rcpro.pl/...T-2%2C4ghz/1615

 

Myślę, że nie będę żałował... Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh,i tak najważniejsze są umiejętności..Choćby aparatura była ze złota to jak się nie ma smykałki do latania to ona za Ciebie nie poleci ;)

Myślę że to niezły wybór,zresztą każda inna też by była dobra.

Teraz tylko latać,latać i cieszyć się :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A potem wielkie tematy na forum jak uchonić sie przed reversem lotek :

Hint bez względu na wychylenia klap skrajne pozycje lotek muszą być takie same ...

Jak sie chce to sie ma. Nie tylko na Transiu. A poza tym...jakbyś nie ustawić aparatury, to przy włączeniu klapolotek zawsze jest takie położenie lotek że rewers wystąpi ;) A żeby nie było- wcale nie uważam Transia za złą aparaturę. Ale spectrum bym nie kupił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponowanie.

 

Aparatura Graupner MX-16 Hott już u mnie! Ogarnięcie zajmie mi zapewne sporo czasu, bo to w końcu pierwszy komputerowy nadajnik w moich rękach. Zapewne funckji ma aż nadto jak na moje potrzeby, więc myślę, że nie znalazł bym nic lepszego w tej cenie.

 

Nie mogę zapomnieć tu o podziękowaniach dla sklepu http://www.rcpro.pl No po prostu mega jestem zadowolony ze zrobionych tam zakupów. Cena niezwykle atrakcyjna + dodatkowy odbiornik zupełnie gratis. Ponadto dostałem 50zł rabatu tylko dlatego, że musiałem poczekać 2 dni dłużej na przesyłkę, bo akurat wykupili i czekali na dostawę. Paczka bardzo dobrze zapakowana. Kontakt telefoniczny z informacją, no cud malina! Polecam! :)

 

Pozdro.

 

PS. Zabieram się za czytanie instrukcji i do dzieła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak już się ogarniesz z aparaturą to na wiosnę zapraszamy do Kęt na lotnisko :) ,w sumie masz rzut beretem...imienniku

Dzięki wielkie za zaproszenie, rzeczywiście mam bliziutko. W końcu mogę się realizować w swej pasji (nie żałuję żadnej złotówki, bo modelarstwo to już nie tylko zabawa...), więc myślę, że na jakieś spotkania będę chętny. No zobaczymy co czas pokażę... Teraz jeszcze planuję kupno jakiejś 450'tki FBL (CopterX, bądź Tarot, na Aligna mnie nie stać, a różnią się tylko nazwą). Mam jeszcze TOTO-7 do uzbrojenia... Na pewno będzie czym latać na wiosnę!

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.