Skocz do zawartości

Posłuchajcie tego modelu.


vowthyn

Rekomendowane odpowiedzi

Piknik na Żarze to już historia :-(

 

To totalnie nie temat na dyskusję w sprawie Żaru ale proszę (jak i innych ) o nie pisanie bzdetów ,jeśli nie masz pojęcia na 100 % w temacie.

Napiszę tylko iż wiem z pewnych, sprawdzonych żródeł :) iż trwają zaawansowane rozmowy w sprawie pikniku....(oby ,oby)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o nie pisanie bzdetów ,jeśli nie masz pojęcia na 100 % w temacie

To prosze oświeć nas wszystkich w odpowiednim wątku, bo niektórzy planują urlopy a częśc juz je zaplanowała o ramówkę tego co będzie się działo w sprawie spotkań modelarskich. Póki co ani Piotr tego nie robi a z ramówki aeroklubu też impreza została zdjęta.

Ogłoszenie o pikniku na miesiąc czy dwa przed nim to sorry ale totalna dziecinada i brak profesjonalizmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikogo nie mam zamiaru oświecać ,jeśli organizator uzna iż piknik się odbędzie to da o tym info.

Ciekawe masz podejście ..pretensje że może będziesz mieć kłopot z urlopem.?.to nie przyjedziesz .

Sugerujesz dziecinadę ? ciekawe na ile jesteś chętny do pomocy przy ewent.organizacji ..-czegoś jeszcze nie ma a Ty już krytykujesz

Sytuacje jest wyjątkowa i choćby dwa miesiące przed piknikiem został ogłoszony to i tak było by super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zafascynowany byłem od dłuższego czasu tym modelem Galloping Ghost,który jest pokazany wyżej.
Nie wiem już ile razy oglądałem ten filmik:



Ale jak zobaczyłem ten P-47 Razorback z Moki 400, to oniemiałem...

Sprawdziłem ile kosztuje toto... ok. 5800 USD.
Może więc kupię go innym razem :), a tymczasem pozostaje mi słuchanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.