Skocz do zawartości

Modelarze z Rudy Śląskiej


Pilot84
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wojtku, czym kręciłes pokazy? I co robisz żeby Ci się ręce nie trzęsły? :)

Czym się da. Najczęściej kamerą Sony HDR-CX130E (słabsza jakość obrazu i przeciętna stabilizacja, dobry autofokus), albo Panasonic HC-W850 (dobra jakość obrazu, mniej szumów, dobra stabilizacja, czasem kapryśny autofokus).

Jak widać trochę się łapa trzęsie, musi :) . Pomagają słodycze, ale nie dzień wcześniej  :) tylko tuż przed. Podwyższony poziom cukru pomaga. Cukrzykom odradzam. 

W takim tłumie nie licz na wyrozumiałość. Większość osób zdepcze ci sprzęt, przewróci statyw itp. :angry:  W sobotę byli sami wariaci na punkcie lotnictwa i było fajnie, a w niedzielę to spęd z kościoła (nie wszyscy).

Dobrze jest się trochę wywyższyć za pomocą stołka, czy drabinki, no chyba że, młodego stary na barana załaduję  :) .

Pozdrawiam Wojtek.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wiem gdzie się zamelinowaliście.

 

Filmy fajne. Ale nie to skierowali mnie tutaj.

 

Wczoraj po południu moja żona znalazła szybowiec multiplex.

 

Wiec jak się domyślacie, szukam właściciela.

 

Znaleziony niedaleko gdzie mieszkam - rokitnica, model leżał w kukurydzy.

 

Może ktoś się żalił że mu uciekł...

 

Bartku,

Jeśli to jest cularis, to go zatrzymaj, bo ktoś z naszego lotniska go zgubił.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było Ciebie na lotnisku , wiedziałem gdzie Cię wciągnęło - do Radomia

Mówiłem od maja, że się wybieram i mam wolne miejsca w samochodzie (bez opłaty paliwowej), chętnych nie było.

Wybierasz się na Bobrowniki w sobotę? Może ktoś jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wiem gdzie się zamelinowaliście.

 

Filmy fajne. Ale nie to skierowali mnie tutaj.

 

Wczoraj po południu moja żona znalazła szybowiec multiplex.

 

Wiec jak się domyślacie, szukam właściciela.

 

Znaleziony niedaleko gdzie mieszkam - rokitnica, model leżał w kukurydzy.

 

Może ktoś się żalił że mu uciekł...

jeśli to cularis i ma przód oklejony czerwoną taśmą to mój ale to byłby naprawde cud że doleciał do rokitnicy

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek śliczne dzięki Tobie i Twojej małżonce :) .niewiem jak wytłumaczyć ten zbieg okoliczności,poznaliśmy sie z Bartkiem w niedziele na lotnisku,miałem już w głowie zakodowane że nielatam[tzn w niedziele]i dwa wielkie ptaszyska kołujące wysoko na niebie w kominie mnie podkusiły ;) .noszenie było niesamowite i nawet niewiem kiedy zgubiłem go z oczu,uciekł i koniec.przeleciał jak Bartek wyliczył 7,2 km wylądował ok 200m od jego bloku w polu kukurydzy.mógł zalecieć do gliwic,rudy zabrza a wybrał rokitnice i na swojego znalazce wybrał Bartka.historia sie szczęśliwie skończyła bo miałem obawy że kogoś skrzywdzi no ale najwidoczniej głupi ma szczęście.wyciągnołem wnioski z tej ucieczki.Bartek jeszcze raz dzięki,Twoja żona musi więcej na rowerze jeżdzić :)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że udało mi się zarejestrować, ogłoszę się tutaj 15 sierpnia znalazłem komplet śrubokrętów na lotnisku klubu gwarek - szału nie ma ale jeśli komuś brakuje i może opisać np pudełko to chętnie zwróce chociażby przy okazji następnego latania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że udało mi się zarejestrować, ogłoszę się tutaj 15 sierpnia znalazłem komplet śrubokrętów na lotnisku klubu gwarek - szału nie ma ale jeśli komuś brakuje i może opisać np pudełko to chętnie zwróce chociażby przy okazji następnego latania.

Napweno Adama , tylko on ma warsztat naprawczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do obejrzenia filmów z IV Śląsko - Zagłębiowskiego Pikniku Modelarskiego, Bobrowniki 2015:

 

Bobrowniki 2015 - Pitts 12 Python - 29 sierpnia 09h41

 

Bobrowniki 2015 - Katana S - 29 sierpnia 09h46

 

Bobrowniki 2015 - P-51 Mustang, P-47 Thunderbolt - 29 sierpnia 11h01

 

Pozdrawiam Wojtek.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.