Skocz do zawartości

Modelarze z Rudy Śląskiej


Pilot84
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj znalazłem film Wojtka ja był na  urlopie tzn nie latał na naszym lotnisku , ale myśle że było by szkoda  nie pokazać tak fajnego filmu.

Więc postanowiłem go wrzucić :

no widoczki z zachodu słońca piękne ;) ,no i ostatnia sekunda z filmu ,,banan,,na twarzy Wojtka :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś pokazywałem model samochodu w skali 1/5 naszego kolegi klubowego wygladał tak:

 

 

Po wielu miesiącach oczekiwania udało mi się nakrecić filmik z jazdy tego modelu . Jazda troche zachowawcza , ale pod koniec troche gazu dodał , polecam oglądać :)

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek no jaki marny popis?super latałeś ;) no i skoczny byłeś jak góral :D  jak Cie autko chciało przejechać,Pysio ty masz farta z tym tłumnikiem.miło sie Was ogląda,atmosfera jak zawsze super,no i instruktora fajnie było posłuchać jak o łowieniu opowiadał ;) a ja w tym roku takie fajne szczupaki połowiłem :) poważnie.Marek super szybowiec,zastanawiałem sie czyj ale już wiem ;)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tor jest przeznaczony tylko dla modeli on road w skali 1:10. Modelem 1:5 da radę też pośmigać, ale ciasno jest. W zawodach jadą modele w skali 1:10 oraz 1:8. Ogólnie jest na co popatrzeć.

 

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dodatku od jakiegoś czasu krąży idea organizacji klubowego grilla na lotnisku, to dobry pomysł lecz wymaga dogrania szczegółów.

Wstępnie mowa była o niedzieli lub nawet sobocie tego tygodnia, więc to tuż tuż, a w temacie cicho :)

Moim skromnym zdaniem należałoby zapytać z tego miejsca uczestników forum / klubu o chęć przybycia, a przede wszystkim wolny czas, z czym jak wiemy nie jest łatwo.

Co nam po grillu i całym spotkaniu przy niskiej frekwencji, to by przypominało ostatnie referendum, a tego nie chcemy :) Lub bardziej po modelarsku, to tak jak LiPol bez napięcia... bezużyteczny :)

 

Kwestia formy zaopatrzenia w produkty, każdy sobie czy może zrzuta i wspólny zakup oraz podział ról, kto co zrobi czy przyniesie to sprawa drugoplanowa, najpierw niech będzie ustalony termin

oraz pozbierajmy chętne osoby. Wiadomo nigdy nie będzie terminu pasującego wszystkim, to nierealne, każdy ma swoje obowiązki i plany.

Jednak myślę, że uda się ustalić kompromis na zasadzie większości, kto nie może teraz, cóż będzie innym razem :)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem otwarty i odpowiada mi każdy termin w dowolną sobotę lub niedzielę.

Jestem za integracją i organizacją, w jedności siła  :) .

Ale jeżeli wygra idea "każdy sobie rzepkę skrobie", to też przyjdę.

Tylko czy w takim przypadku, dyskusja o tym na forum nie staje się bezprzedmiotowa?

W ten weekend są dwie imprezy: pierwsza w Rudzie Śląskiej, druga w Raciborzu.

Sobota wieczorem wydaje się dobrym terminem, tylko czy dopisze pogoda?

Co o tym sądzicie?

Pozdrawiam Wojtek.

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze wczoraj słyszałem, że planujemy zrobić grilla w tę sobotę - normalnie tak jak się rano spotykamy na lotnisku ;)  Z kiełbasami i napojami to już jak kto woli, każdy weźmie to co lubi, można się w parę osób zebrać :P Ana pożycza nam swojego imprezowego grilla. Węgiel, rozpałkę, przyprawę, folię aluminiową (jakby kto chciał krupnioki), serwetki i tacki grillowe będę mieć :)  Jeśli ktoś przyjdzie na lotnisko nie wiedząc o grillu to na pewno nie wyjdzie głodny. Kiełbas i pieczywa pewnie zostanie na zapas, a jak nie to awaryjnie do marketu jest 5 minut ;) To co zostanie z talerzy, czy tacek będzie na kolejne grille, nic się nie zmarnuje ;)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze prawicie panowie, pogoda jest bardzo ważna. Adam załatwia grill + cały osprzęt i naczynia to już My resztę. Adam właśnie rano te imprezy są, część osób jednak pojedzie, więc lepiej popołudniu coś organizować. Ja podejmę się pewnych czynności organizacyjnych, mam taki rozkładany namiot większy, stoły i ławy też składane i lampki ledowe z aku się zrobi, tylko jeszcze jeden kombik do transportu bo z moimi tobołami nie zmieszczę.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja pierwsza myśl była taka, aby grilla zrobić po lataniu około 13:00-14:00. Tylko pogoda jest niewiadomą. Jak będzie namiot to częściowo załatwia sprawę. Proponuję szczegóły uzgodnić dzisiaj wieczorem na lotnisku. A zainteresowani niech się deklarują już teraz na forum, bo do organizacji potrzebna jest wiedza ile osób przyjdzie.

Pozdrawiam Wojtek.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.