Skocz do zawartości

Modelarze z Rudy Śląskiej


Pilot84
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,Wojtek tytuł filmu jak najbardziej słuszny,,rój,,to odgłos taki jak w czerwcu jak ,,pysiaki,,atakowały Pysia :) .Ania no betą wymiatałaś nieżle no a Wilga jak Adam pisał ciężki model do latania.ale nieważny jest start ważniejsze jest lądowanie więc gratulacje.a u mnie znowu brak czasu :( jak mnie ta praca lubi :angry: .pozdrawiam Was i tylko zazdroszcze.dzięki naszym specom od filmów ciesze sie jak latacie.pozdrówka dla wszystkich.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam    Brawo,Brawo  !!!  Pani  Aniu  wygląda  to  nie  jak  pierwsze  latanie  ale  na  profesjonalne  latanie pilota  rc  i to  w  takim  wietrze. Wielkie  dzięki  za  miłe  słowa dla  wnuczki  a nawiasem  moje  pierwsze  latanie  a  było  to  w  latach  60  z  PILOTEM -2  marki  ZSSR  modelem   Wicherek -15  trwało  ok  2 sekund   Serdecznie  Pozdrawiam  Panią  oraz  Pani   kolegów   Janek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,ale tu cicho ;) ,domyślam sie pogoda.zdradze małą tajemnice-wszyscy latacze na lotnisku mają bete{prawie} więc mam i ja ;).osprzęt założony teraz tylko troche powzmacniam i upiększe jakoś i w sobote oblot.doradżcie bo mam silnik 2800kv i śmigło 5/5{innego nie było w avi fly}chyba da rade?jak coś ma ktoś odsprzedać albo pożyczyć śmigło 6/?cala?i pytanie -przy ful gazie ciągnie dziób do zoli,czy to żle ustawiony skłon?pozdrawiam i do szybkiego zobaczenia.Pysio nieśmiej sie z mojej bety :D zadymiarzu ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania właśnie skończyłem oglądać film Wojtka jak Adam pierwszy raz w zimie oblatywał swoją bete.taka śliczna i piekna,nówka :) .ale bety wielu nauczyły latać.no nie Ania? :) :) :) .mnie też, to moja druga betka.Andrzej jaka to tajemnica?pochwal sie,nie czaj sie ;).jak fajnie mieć takich,,filmowców,, na lotnisku i sobie mile powspominać.no a że wygrywają bitwy :) to też są nagradzane :D .pozdrawiam wszystkich lataczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... bo mam silnik 2800kv i śmigło 5/5{innego nie było w avi fly}chyba da rade?jak coś ma ktoś odsprzedać albo pożyczyć śmigło 6/?cala?

Śmigło APC 5x5E za słabe, ja mam oryginalne z Pioneer'ka i da się latać.

Wszyscy polecają APC 6x5,5E lub APC 6x4E. Nie posiadam takiego.

Dokup odpowiednią piastę (rozmiar osi silnika i otwór śmigła).

Możesz zamówić jeden komplet dla mnie, dołożę się do przesyłki.

Pozdrawiam Wojtek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.