Skocz do zawartości

Modelarze z Rudy Śląskiej


Pilot84
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moja pierwsza myśl była taka, aby grilla zrobić po lataniu około 13:00-14:00. Tylko pogoda jest niewiadomą. Jak będzie namiot to częściowo załatwia sprawę. Proponuję szczegóły uzgodnić dzisiaj wieczorem na lotnisku. A zainteresowani niech się deklarują już teraz na forum, bo do organizacji potrzebna jest wiedza ile osób przyjdzie.

Pozdrawiam Wojtek.

 

Tak jest Wojtku, chętnych prosimy o zgłaszanie się tutaj.

Nie każdy dziennie wchodzi na forum, może dobrze by było poinformować telefonicznie innych kolegów, ja niestety nie mam numerów zbyt wielu osób z grona, ale to apel do pozostałych, aktywnych na forum. 

Nie wiem o której dam radę dziś podejść, postaram się w miarę normalnie, w razie czego Pysio ma mój nr, dzwońcie.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tutaj jeszcze zaległy filmik z niedzieli 6 września  ;)

 

http://www.youtube.com/watch?v=HmVSYFghbTM

 

... jak to Ana powiedziała: "Żuczki gnojaczki turlają nowy stół na lotnisko"  :P

 

----------edit-------------

 

i jeszcze dodatkowo filmik z akcji poszukiwawczej modelu Pysia. "Chodzenie po bagnach wciągaaaaaa"  :D

 

http://www.youtube.com/watch?v=g-_rr38Htl8

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filmy super :) miło sie ogląda,poczułem jakbym stał gdzieś tam z boku i to oglądał na żywo,gril super impreza i chociaż dotarłem pod koniec to atmosfera naprawde przyjacielska ;) pomysł był super i myśle że w przyszłym roku może frekfencja będzie większa jak sie zaplanuje z wyprzedzeniem?pozdrawiam wszystkich :).

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.