Skocz do zawartości

Modelarze z Rudy Śląskiej


Pilot84
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Potwierdzam, atmosfera fajna, żeńska część rodziny zadowolona i czekają na powtórkę, ja również. Byle by nie 10 października, ten termin mam zajęty ;-(.

Żonka się zdeklarowała, że upiecze ze dwa chlebki do kiełbasek. Tylko wcześniej musimy wiedzieć kiedy. Relacja filmowa wciągająca.

 

Do kolejnego latającego spotkania.

czyli do jutra bo loto się dziennie

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mmmm, ognicho, kiełbachy, chlebek na patyku, zwęglone kartofelki :P i może jakiś kociołek i smalczyk Andrzeja? :D No i powtórka z wieczornych lotów, mmmmm... :) Październikowe weekendy jak na razie zapowiadają ciepełko, no to kiedy te ognicho? :D

Fajne klimaty na tą porę roku, kartofelki z ogniska czy taki kociołek mniam :) może uda się jeszcze coś zmontować, to taki kulinarny kącik lotniskowy :) do tego nutka raciborskich przypraw :D

Z innej beczki, ktoś chyba na naszym lotnisku szuka Złotego Pociągu :)

Tak już na poważnie to jest się czym martwić, ponieważ dziś zastaliśmy zdewastowaną część powierzchni lotniska, ktoś zebrał, wyciął trawę pozostawiając nierówności, zdjęcia poniżej.

Fakt, że to początek pasa, w lataniu nie przeszkadza, ale czy to jednorazowy incydent? Oby nikt nie chciał ryć dalej.

 

trawa03.jpg

 

trawa01.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pysio! Jak pilnujesz! :P No nic, bieremy hexe i obczaimy pola i ogródki, może przy okazji krzesła się znajdą ;) A co do nutki raciborskich przypraw... Miodzio! :D Jak chodzi o ognicho, to p. bufetowa jest ZA! - nawet w ten weekend :)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek pilot i poeta :).no a tak szczerze to fajnie by mu było to zrobić,bez wachania.taką ziemie ciężko sie wycina bo jest sucha i dobrze ukorzeniona,ktoś to napewno widzł,troche czasu mu to zajęło i do osobówki też tego nie załadował.jeśli ktoś ma puste worki np.po ziemniakach to niech weżnie w niedziele to załatwie auto i sie uzupełni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak trochę z innej beczki.

Dostałem dzisiaj newslettera z Multiplexa z filmikiem w którym prezentują ciekawy dodatek do modelu, taki mały "trzymacz" ostatniej pozycji np. zawis na śmigle, ogólnie wszystko fajne, ale wy mi powiedzcie skąd oni taką ładną Niemkę wytrzasnęli :-)))

 

https://www.youtube.com/watch?t=65&v=nX-Ky4gl_Ik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.