Skocz do zawartości

Modelarze z Rudy Śląskiej


Pilot84
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ania właśnie skończyłem oglądać film Wojtka jak Adam pierwszy raz w zimie oblatywał swoją bete.taka śliczna i piekna,nówka :) ...

 

Łiii, mi tam się podoba teraz :P Sprawiłam sobie nówkę nieśmiganą "Sky Surferka" i jakoś tak jak dla mnie za grzecznie lata  :angry: Więc, wróciłam do wariatki - betki sretki :P A co do nagrody, Adam przekazał dalej i tak oto ESA stała się MOJAAA!  :D Tylko se ją malne, ale to Adam musi znaleźć czas i pojechać po spraye i śmigła :) Dzięęękiii ;) Jak ją obcykam, to będę Was atakować na niebku :P

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak skromność to dobra cecha, ale Ania i Adam tylko dziękują, ale to im się bardzo duże podziękowania należą.

Działania organizacyjne, dużo sprzętu polowego, chęć do działania, zaangażowanie osobiste i dostarczanie dobrej atmosfery całej imprezie, to ich zasługi. 

Za co dziękujemy :)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W odpowiednim miejscu i czasie zgrała się zajebiście zorganizowana grupka ludzi, z którą nawet w jesienne prawie zerowe temperatury można siedzieć do 2 w nocy ;)  Zbieram polowy sprzęt żeby było funkcjonalniej i wygodniej, ale żadne krzesełka i plastikowe ławki nie zastąpią imprezowych, ciężkich do przewożenia ław Andrzeja ;)  No, koniec z tymi podziękowaniami, pora wracać do latania :P My jutro jedziemy na lotnisko nadrobić zaległe tygodniowe latanie  :D

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania nie oszczędzaj nikogo litość to zbrodnia

no w sumie to zgadzam sie z Tobą,pamiętasz jak w czerwcu latały w powietrzu ,,pysiaki,,?wszyscy popełniali zbrodnie bo sie litowali nad Tobą i je odganiali :) .he,he w przyszłym roku trzeba sie zastanowić czy znowu je odganiać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, a pamiętasz niespodziankę w papierośnicy Pysia? ;) Szkoda że nie widziałeś jak ją otwarł :D Paluchami chciał chwycić papierocha i nagle cała zawartość znalazła się na ziemi :lol: Na przyszły rok trza wymyślić więcej takich niespodzianek  ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pysiu wiem że to żart ,ja też żartowałem :) :) ,będziemy pysiaki odganiać żebyś mógł wylądować.filmik super ,atmosfera super i ekipa doborowa ;),ja wtedy w pracy byłem ,moge tylko pozazdrościć.ale myśle że pierwsze koty za płoty a w przyszłym roku będzie jeszcze lepiej z imprezami na naszym lotnisku.pozdrawiam wszystkich lataczy.


jasne że pamiętam :ph34r: ale to nie ja :ph34r:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w sumie to zgadzam sie z Tobą,pamiętasz jak w czerwcu latały w powietrzu ,,pysiaki,,?wszyscy popełniali zbrodnie bo sie litowali nad Tobą i je odganiali :) .he,he w przyszłym roku trzeba sie zastanowić czy znowu je odganiać ;)

poprostu sie brzydze robactwem jak ktoś lubi je lubi to nie mój problem jak żartujemy to jo se tyż pożartuja

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne klimaty na tą porę roku, kartofelki z ogniska czy taki kociołek mniam :) może uda się jeszcze coś zmontować, to taki kulinarny kącik lotniskowy :) do tego nutka raciborskich przypraw :D

Z innej beczki, ktoś chyba na naszym lotnisku szuka Złotego Pociągu :)

Tak już na poważnie to jest się czym martwić, ponieważ dziś zastaliśmy zdewastowaną część powierzchni lotniska, ktoś zebrał, wyciął trawę pozostawiając nierówności, zdjęcia poniżej.

Fakt, że to początek pasa, w lataniu nie przeszkadza, ale czy to jednorazowy incydent? Oby nikt nie chciał ryć dalej.

 

trawa03.jpg

 

trawa01.jpg

Na tym nowym osiedlu domków bliźniaków za basenem się pojawiają nowe trawniki. :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny filmik, widzę kolejny akrobat się pojawił, więc trzeba swojego uruchomić do kolekcji :-) Pogoda widzę dopisała, nawet dzisiaj udało się ustrzelić "okno" bez deszczu i polatać z 40min co po chyba dwóch tygodniach przerwy było bardzo potrzebne :-)

 

Do zobaczenia na Cycu :-)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.