Skocz do zawartości

Modelarze z Rudy Śląskiej


Pilot84
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a ja po bobrownikach pojechałem na muchowiec i żałujemy z synem że niezostaliśmy w bobrownikach ;) .air show w katowicach to tylko nazwa.samolotów mało i nic ciekawego.

Piotrek, gdzie tam będziesz jeździł, w każdą sobotę i niedzielę jest lepszy air show na CYCu :D

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Adamowi za nagranie mojego lotu, brakło kilku momentów, ale były te najważniejsze dla mnie.

Okazało się, że nie było tak źle, jak myślałem.

Paweł wykonał piękne lądowania, pętle (ta pierwsza niska, kozacka) i przegwizd też.

Fajna relacja z udanej imprezy modelarskiej.

 

Tutaj linki do nowo utworzonych playlist (dla tych co jeszcze nie widzieli):

Klub Modelarski "Gwarek"

 

Piknik Modelarski Bobrowniki

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazuje się, że model daje radę, a skrzydełka elastyczne są. Już parę wygięć wytrzymały i to dość ekstremalnych - prawie litera U się z nich robiła.

Potwierdza się, że Multiplex robi dobre modele.

Jak zajechaliśmy na lotnisko i w chwili wyjścia z domu miałem wątpliwości czy coś się da polatać, ale jak się okazuje, przy takim wietrze można coś tam polatać, ale to nie to samo co było dzień wcześniej w piątek pod wieczór - zero wiatru. Modele latały jak po sznurku, a szybowanie - bajka.

 

Pozdrawiam.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiało, że "stójki" w miejscu Ci się nawet zdarzały :)

Tak sobie myślę, to przy takiej pogodzie to można by chyba godzinami latać na byle 1300mAh ;) W jedną stronę 100km/h, w drugą tyle co wiatr i model stoi w miejscu. Prąd tylko na powrót potrzebny, nawet wznoszenie widziałem dało się robić w miejscu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.