Skocz do zawartości

spitfire MkIX


coster
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Skądś znam taką ciszę, model wygląda świetnie, chociaż te malowanie, to rzeczywiście mógłbyś poprawić, bref: złożenie do kupy modelu to półmetek, a później pojawiają się sprawy techniczne... kąty zaklinowania, wszędzie jest napisane co to jest, ale jak nie ma wartości w planie, nasuwa się pytanie, jaki powinien być ten chole...ny kąt zaklinowania, otóż:

tutaj masz stronkę z profilami, oraz współczynnikami sił nośności do tarcia i kątów jakie i odpowiadają, a TUTAJ trochę lektury (polecam ogarnąć w całości), po której będziesz wiedział, co z tą wiedzą zrobić.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,ciesze się ze się podoba :) jutro wrzucę fotki całości zmontowanego ,dzisiaj kupiłem wyrzynarkę włosowa arkusz sklejki 3mm 2500x1200  wydrukowalem plany i zabieram sie za budowe LA7 w skali 1:4 z planow  DAVIDA P ANDERSONA  :) będzie to raczej makieta zobaczymy dzisiaj nakleiłem szablony na sklejke i jutro zabieram sie za wycinanie  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 5 miesięcy temu...

Świetna robota jak na pierwszy model! ja jestem zielony w budowie modeli z balsy do tej pory kleiłem tylko modele z kartonu. Chciałbym spróbować zbudować taki model. Coster jeśli masz plany tego samolotu lub któryś z forumowiczów to poprosiłbym na maila: przemo.90@o2.pl Z góry dzięki :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, to jest do centralnej części jak wynika z opisu, chodzi mi o tą dłuższą listewkę, z postu nr 84 na stronie 5.

witam ten jig podstawia sie pod druga wzdluznice na skrzydle zeby wyszlo zwichrowanie skrzydla ,przednia lezy plasko na stole 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.