Skocz do zawartości

Lotnisko Bydgoszcz Fordon


kaszalu

Rekomendowane odpowiedzi

Uf jak gorąco, co za skwar.
No właśnie jaki skwar? Piękna pogoda, powietrze cudne, że aż chce się oddychać
(kwestia tylko taka, że zależy o której wyjdzie się polatać :) )
post-8117-0-80216700-1439333245_thumb.jpg

Około godz 22:40 przyleciała jeszcze jedna zmiana (obudziły się nietoperze) ;)
post-8117-0-65459600-1439333244_thumb.jpg

Eskadra badawcza "drogi mlecznej" :D
post-8117-0-35817200-1439333245_thumb.jpg

PS. Polataliśmy i powspominaliśmy, jak to już kiedyś się latało za ciemka (wtedy to było tak rześko, że herbatka w termosie stała) :D

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a niech wchodzą i przychodzą (do nas na lotnisko) zainteresowani modelarstwem :)
Choć sam ostatnio nie mam za wiele czasu na latanie, jak to się mówi "raz nad wozem, raz pod wozem"
( jak widać na zdjęciach, ostatnio było dosłownie pod "wielkim wozem" :lol: ).

Z resztą zawsze można popatrzeć na innych modelarzy  ;) 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie kolegów, byłem, widziałem, latałem. Będę pokazywał się z wielowirnikowcami, takim małym hubsanem, nazwanym przez Krzysztofa "szerszeniem" oraz nieco większym dronem Walkera Runner 250 do ambitniejszego latania. Póki co przede mną dużo nauki stąd przychodzę z latającą kosiarką rano, około 8-9 tej co by ofiar nie było za dużo. P.S. znaleziony pakiecik Lipo to właśnie mój więc napiszę na PW ws odebrania zguby.

Pozdrawiam

Grzegorz (Fordon)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów modelarzy :)

Jako, że raczkuję w dziedzinie pilotażu, chciałbym zapytać, czy jest możliwość żeby ktoś pomógł mi w tej kwestii :) do dyspozycji mam motoszybowiec graupnera 1.9m i kilka innych modeli. Dobrej pory odbyłem z 30 lotów szybowcem plus symulator...

 

Muszę też w końcu trafić na lotnisko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.