Skocz do zawartości

21.06.14 - Piknik modelarski - Kęty


Shock
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie :) .

W imieniu modelarzy z Kęt pragnę zaprosić chętnych  na Pierwszy Piknik/Spotkanie Modelarzy w Kętach na naszym lotnisku w dniu 21.06.2014 (sobota) .

Spotkanie ma na celu wspólne całodzienne loty modelami,wymianę doświadczeń,integrację .

Piknik współorganizowany jest ze znanym i lubianym przez modelarzy sklepem modelarskim http://abc-rc.pl/ który jest fundatorem nagród w planowanych konkurencjach .

Uczestnictwo jest bezpłatne,nie wymagamy ubezpieczenia jednak jest ono mile widziane-każdy lata na własną odpowiedzialność ! wg naszego lotniskowego regulaminu (do wglądu na lotnisku)

Dla uczestników przewidujemy symboliczny poczęstunek,będzie grill,domowe wypieki jak i napoje :)

Planowana jest pamiątkowa naklejka.

Z racji iż lotnisko jest w "polach" niestety potrzeby fizjologiczne trzeba załatwiać w okolicznych zaroślach ;) .Zachęcam do zabrania krzesełek,parasoli-osoby towarzyszące mogą zwiedzić okoliczne tereny-blisko do rzeki Soły,fajny teren na spacery,wskazane też są wszelakie odstraszacze komarów/muszek itp.

Do lotniska można dojechać wpisując w gogle maps  49°54'50.2"N 19°12'10.0"E

Niebawem postaram się pokazać dokładny filmik z dojazdem i lotniskiem.

Zapraszamy wszystkich z czymkolwiek co lata ,początkujących ,zaawansowanych,chętnych na pogawędkę czy pooglądać.

W przypadku niekorzystnych warunków pogodowych przesuwamy spotkanie na następny weekend.

Wszelakie info pod nr tel 501263767 lub w temacie lub PW.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE ! :)

Symboliczna(dawna) fotka z lotniska

31052012128.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No  w końcu Rafi zaistniałem i jestem :)

Dzięki za pomoc.

Nie mogę się doczekać tego pikniku.

Rozmawiałem z M.R - zaproszenie przyjął , obiecał że będzie.

Obiecał pomoc w organizacji jakiejś choćby skromnej grupki ESA - to pokażemy ludziom jak wyglądała kiedyś bitwa o New Willage :)

Ja to może jeszcze wiele nie nawojuje ale spróbować warto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek ,najlepsza poczta pantoflowa ;) ,kilka tel.wykonanych ,kilka znanych twarzy ma się pojawić :) .Myślę że powoli ,powoli uzbiera się trochę lataczy..

 

Wojtek,fajnie że oficjalnie zawitałeś..nie bądż taki skromny z tym lataniem,przecież wymiatasz zdrowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe ,widzę że przewodnim tematem będzie sernik ;) .Chyba żona Marka będzie musiała upiec kilka blaszek...

Kacper ,miło że zawitasz :) ,zapraszam na wcześniejszy wypad do Nas przed piknikiem,polatamy,pogadamy.

 

Oficjalnie planujemy rozpocząć ok godz.10 jednak pewnie od wczesnych godzin rannych my będziemy krzątać się po lotnisku .

Jeśli nie stanowi to problemu  :) to proszę osoby planujące przybycie do Nas o info -pozwoli  Nam to na wstępne przygotowanie się organizacyjnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na pewno nie w obecnym czasie ;) ,leje i leje..

Tak poważnie to prawie zawsze przez weekend ,czasem z rana ,prawie zawsze po południu.

W tygodniu też, ale jak dzień ładny i długi..często umawiamy się na tel.

Nr do mnie jest ,dzwoń śmiało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek miał być skromny piknik a tu trzeba będzie sernik bagażówką przywieść,zrób żonie kolację przy świecach i w tedy ją poinformuj że tydzień przed piknikiem zaczyna piec sernik,myślę że nie każe ci się wyprowadzić na lotnisko pod namiot.(Żartowałem, będzie dobrze nie każdy lubi sernik)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.