Skocz do zawartości

21.06.14 - Piknik modelarski - Kęty


Shock
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Stałem srebrnym samochodem obok innego a potem ty. Virusa przegapiłem ale tego akrobata oglądałem z ciekawością :) ja też tylko 3 loty zrobiłem moim czerwonym z żółtymi końcówkami skrzydeł - dziwolągiem backfire :D (napewno widziałeś ;)

 

P.S zmień zdjęcie profilowe byś był bardziej rozpoznawalny :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,tak, Twój (Jurkowy?) Backfire robi wrażenie !

Nie ukrywam że na tym pikniku bardziej przysypiałem  ;) (ze względu na dzień wcześniej u Nas piknik) i mało co bylem komunikatywny...

Trochę dziwiło mnie że model raz składasz ,raz rozkładasz ?

Szkoda że nie zagadaliśmy,szczerze nie skojarzyłem że Ty to Ty :D .Myślę że kiedyś nadrobimy...

 

Tak,zdjęcie profilowe mam mocno nieaktualne,niebawem zmienię -zawsze zapominam zrobić fotę na lotnisku


Tu jeszcze kilka fotek z pikniku :)

http://www.nowa-wies-kety.pl/piknik-modelarski-w-nowej-wsi-zdjecia/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Składam i rozkładam bo żeby dostać się do pakietu trzeba zdemontować skrzydła, do samochodu by mi w całości nie weszły dlatego jeszcze rozkładałem na 3 części, do torby i do auta, ano żeby nikt nie nadepnął, nie uszkodził bo bym się chyba zapłakał :P

 

No w jednym momencie podeszłem się przywitać jak rozmawiałeś z kolegą z rybnika, nie pamiętam ale chyba Tomek mu jest :)

 

Kiedyś tam nadrobimy, a jak mi się uda to wpadne na piknik na górę Żar zapewne będziesz i myślę że pan Jurek też będzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Andrzej ,dobre pytanie :) .

Wszystko w tym temacie okaże się po naszym -członków lotniska sobotnim spotkaniu, na którym to podejmiemy konkretne decyzje.

W "kuluarach" jednak słychać głosy iż piknik jest w opcji 50/50 % :ph34r:  .

Jak to w życiu,jest wiele za i przeciw .

Czas pokaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek,oczywiście masz rację i nieoficjalne spotkanko to też wyjście :) .

Tu po prostu chodzi o pewne sprawy typu impreza zbiorowa,ubezpieczenie ,osoba odpowiedzialna ....wiadomo jeśli wszystko jest ok to no problem ,jednak w razie W nie chcemy aby ktoś zmoczył d....

Tym bardziej iż nie jesteśmy żadnym stowarzyszeniem,nie patronuje nam żadna instytucja,żaden sponsor .

Z miejscem nie ma problemu,finansowo się okaże,dyskusja naszym gronie jasno określi sytuację .

 

Niezależnie od tego już Cię zapraszam,czy przejazdem czy extra tylko na lotnisko.

Wcześniejsze info pozwoli nam zebrać grupkę ludzi i możemy latać od rana do zmroku -najlepiej sobota/niedziela.

Bardzo miło by nam było gościć moda z forum ,ze stolicy ,z niebanalnymi modelami :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.