Skocz do zawartości

21.06.14 - Piknik modelarski - Kęty


Shock
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i jak widać piknik się odbył :) ,może nie było "lampy" ale ogólnie pogodowo nie było żle..

Bardzo dziękuję w imieniu kęckich modelarzy za przybycie tak licznej grupy ludzi,za wszelaką pomoc wielu osób,za stworzenie tak wspaniałej atmosfery na pikniku.

Serdeczne dzięki za ogarniecie nagród ze strony sklepu ABC-RC

Wiadomo, może mogło być lepiej,profesjonalniej ale wg mnie i oceny wielu osób piknik wyszedł bardzo fajnie jak na pierwszą tego typu imprezę na naszym lotnisku.

Była TV Kęty,wywiady ;) ,piknik odbije się chyba szerokim echem po okolicy.

Zapewne zostanie wrzuconych tu sporo fotek,filmików bo wiele osób je robiło.

Ja padam,trochę presji,stresu związanych z ogarnięciem pikniku zrobiło swoje jak i piwo na rozluźnienie  ;)  (po pikniku w knajpce)

Nie wiem co będzie za rok ,ale wiele osób już się zapowiedziało.... :D

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baaardzo chciałem wszystkim podziękować - za obecność, bezcenną wiedzę, miłe spotkanie , adrenalinę podczas pokazów możliwości pilotów acro :)

Mam tylko nadzieję że choć w ułamku tego będę mógł zaprezentować się w przyszłym roku :)

Tu prośba do Mariusza (quady - Andrychów) o filmiki z lotu ptaka.

 

Moje zdjęcia i filmiki udostępniam na ftp-ie

Można wrzucać swoje foty.

 

Dane dostępowe

ftp:\\ledasklep_ftp@ledasklep.nazwa.pl

użytkownik: ledasklep_ftp

hasło: ledasklep_FTP

 

Najlepiej robić przy pomocy Total Commandera :)

 

Mam nadzieję że imprezka na przyszły rok urośnie rangą a nasze lotnisko będzie oblegane przez tłumy :)

 

Szczególne than's for Rafał (SHOCK) i jego rodzince za zorganizowanie,przygotowanie i obsługę całości (oraz okazaną pomoc)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Ja również wszystkim uczestnikom dziękuje za przybycie i latanie!!!!! wielkie podziękowania dla sklepu ABC za nagrody i pomoc!!!!!

Ale chcę przede wszystkim podziękować wszystkim moim kolegą kęckim Modelarzom!!!!! wiem ile pracy włożyli w ten Piknik bo z nimi w tym przygotowaniu uczestniczyłem.

Oby tak dalej a będziemy musieli drugie pole obok wydzierżawić bo grupa będzie rosła, obecnie 15 czynnych modelarzy.

Muszę Wam powiedzieć więcej tak zaangażowanej grupy w działania trudno znaleźć w dzisiejszych czasach. 

Ale dosyć chwalenia kęckich Modelarzy zobaczymy jak nam pójdzie za rok i już zapraszamy.

A ja zapraszam na Żar 2014 bo już niebawem spotkanie modelarzy z całej Polski i nie tylko. 

 

Pozdrawiam

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh,zasiadłem sobie właśnie przed kompa z kawką i ostatnimi 3 kawałkami piknikowych wypieków (zebranych na końcu) -smakują wyśmienicie ,tak piknikowo lotniskowo ;) ..

Myślę że  już na spokojnie w gronie nas -modelarzy kęckich podczas spotkania omówimy plusy,minusy,straty,zyski,poprawki ;)  po pikniku i podejmiemy decyzje o kontynuacji na następny rok tej imprezy.

Jeśli już piszecie o podziękowaniach to cała grupa kęcka na nie zasłużyła jak i wiele osób towarzyszących przybyłym modelarzom ,także inicjatywa sklepu ABC-RC szczególnie Wojtkowi

Nie sposób tu nie podziękować każdemu przybyłemu modelarzowi ,każdy z nich był twórcą tego spotkania.

Tyle słodzenia ... a teraz chętni do koszenia mogą się zgłaszać...

 

P.S.

Ja dziś odpadam z latania...właśnie wróciłem z Raciborza z pikniku tylko 190 km w dwie strony :D ,zrobiłem tylko 2 loty,jeden szybowcem,drugi akrobatem po prostu brak weny,zmęczenie z dnia wczorajszego-chociaż sobie pooglądałem a było co .Było  fajnie,pogoda podobna chociaż wiało momentami zdrowo .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki mankoot za fotki. Jak kto może to dorzucać. Zrobimy jedną dużą galerię. Miejsce na ftpie przygotowałem więc ładujcie :)

 

Ma ktoś kontakt z Krzyśkiem (tym od decatlona) ? Pewnie tu jest ale nie kojarzę jeszcze nicków.

 

Szukam pierwszej spaliny. Zachorowałem i to zdrowo :) Może ktoś coś doradzi przy okazji. :)

Mam os maxa 10cm. Fajnie jak by dało się polatać z acro bo typowe trenery szybko mi się nudzą , a jak nic w przyszłym roku muszę stanąć w magicznym kwadracie :)

Myślałem o Seby reactorze ale chyba za szybki na początek .

Zresztą jak znam Sebę to on raczej lubi wysoki poziom adrenaliny, co przy obecnym sopniu mojego wtajemniczenia mogło by mnie zabić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.