Skocz do zawartości

Pływanie - Bydgoszcz i okolice


Kross
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zazwyczaj robię zrębnicę luku dla bezpieczeństwa - kiedyś na wstecznym " Bałtyk"  łyknął sporo wody bo zrębnica była trochę za niska ( podwyższyłem ).... :rolleyes:

Ale "Bałtyk" ma charakterystyczna rufę która może na wstecznym zrobić takiego psikusa i trzeba z szybkością uważać - poza tym każdy robi jak lubi !!  :)

post-3419-0-30673600-1545504003_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malowanie kadłuba poniżej linii wodnej. Czerwony kolor był, czerwono-brązowy, trudno określić ,był na Pilocie 66, KT 118, Fairmount Alpine i niewiele zostało. Na jednym z filmów YT widziałem kolor takiej wyblakłej, starej minii. Sklep gdzie dorabiali farby zlikwidowany. Może na czerwony, na końcu prysnąć z większej odległości szarym? Muszę zrobić próbkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim Koleżankom i Kolegom modelarzom i sympatykom modelarstwa oraz odwiedzającym to forum, z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz nadchodzącego Nowego Roku 2019 życzę wszystkiego najlepszego, zdrowia, pomyślności oraz spełnienia marzeń, w tym również tych modelarskich !!! 

Andrzej "Kaszalu"

Bydgoszcz

tapeta-swiateczna-choinka-z-prezentami-i

 

i spokojnych portów .......

 

Edytowane przez kaszalu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J 23 , a czy ty coś chociaż zrobiłeś , mam tu na myśli coś pływającego ?

w stoczni mam motorówkę, ale wał z anteny teleskopowej trochu przeciekał i czekam na fabryczny.

zacząłem budowę ślizgacza lodowego, liczy się ?

rzućcie fachowym okiem czy są jakieś błędy konstrukcyjne ?

co poprawić i czy w ogóle będzie się ślizgał ?

IMG-0402.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.