Skocz do zawartości

Pływanie - Bydgoszcz i okolice


Kross
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ślicznie dziękuję za linki. Mam jeszcze jedno pytanie. Nadszedł czas dokupić akumulatory. Z tych które do tej pory używałem najlepiej sprawdziły się Redoxy 30C. Cała reszta szybko puchła w czasie użytkowania. Niestety szukam Redoxów i nie mogę znaleźć. Nawet gdy są w ofercie, to z adnotacją "produkt niedostępny". Czy wiecie gdzie mogę kupić Redoxy? A może zaproponujecie akumulatory innej firmy, o których wiecie, że są trwałe?

Dodam, że stosuję pakiety 3S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko lody puszczą czyli wkrótce !!!!! ??

Staram się zdążyć na kwiecień, ale wiadomo - praca, dom, rodzina, zobowiązania inne itp.....?

Ale "szprycuję się" takimi widokami  jak niżej i pomału  - "pół naprzód" ? - płynę z budową do przodu !

A to mój mały parowy ulubieniec - angielski, śródlądowo przybrzeżny  parowy bocznokołowczyk "MONARCH" !!?

Ciekawostka - ma ster strumieniowy na dziobie !!

Prawda że piękny ? ?

 

 

Edytowane przez kaszalu
  • Lubię to 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten angielski, śródlądowo przybrzeżny  parowy bocznokołowczyk "MONARCH" - bardzo mi się podoba, w szczególności jego ster strumieniowy na dziobie !!

Bardzo sprawny - godny do zastosowania w modelu - i tak to trzeba będzie rozwiązać w niedalekiej przyszłości ???

 

ENDRIU - odbiegając odrobinę od tematu - zacząłem trochę dbać o formę fizyczną, i w połowie stycznia sprawiłem sobie ........

ŁYŻWY MĘSKIE BAUER NS

Pierwszy chrzest przeszły na zamarzniętym Kanale Bydgoskim między fontannami - gdzie pływamy - tego się nie zapomina, gdy w młodości się jeździło i grało w klepę - Pierwsza jazda - nogi wytrzymały w butach 30min. i trzeba było zejść !!!!

Samopoczucie świetne - POLECAM ?

 

ŁYŻWY MĘSKIE BAUER NS.JPG

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, marcini59 napisał:

Poniżej kilka zdjęć stanu surowego.

Pięknie !!! ?

Nie mogę się doczekać wspólnego pływania - idę pochuchać na  kanał żeby szybciej rozmarzło !!!???

A potem lecę kończyć mojego !!!?

 

 

56 minut temu, Marek_Spy napisał:

Ciekawe jak rozwiążecie ster strumieniowy

 

są gotowe do zastosowania 

https://allegro.pl/oferta/ster-strumieniowy-25-28-x-154-mm-7-2v-raboesch-9797138725

Edytowane przez kaszalu
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat na czasie  -  lodołamacze na Wiśle walczą z krą !! ?

A może taki modelik sprokurować ......??? ?

 

 

 

Tu trochę starszy, ale dłuższy i pokazujący więcej szczegółów film z życia na lodołamaczu, między innymi siłownia i działalność bosmana-kucharza !! ??? Mniam !!!

Warto zobaczyć !!

 

 

Akcja w Tczewie - fajne ujęcia lodołamaczy w akcji !!!

 

 

Edytowane przez kaszalu
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej - były opublikowane w roku 1988 w dwóch numerach. Muszę je poskładać w całość i porządnie poddać kserowaniu. Widząc, jak aktualnie L 1000 walczą na Wiśle,  mam coraz wiekszą ochotę popełnić ten model. Może być ciekawy. Przeraża mnie ilość wręg - 32 szt ! Pożyjemy - zobaczymy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.