Skocz do zawartości

Pływanie - Bydgoszcz i okolice


Kross
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakieś 4-dni temu nabyłem używaną, ale jak nową ( 4-5 razy użyta) apkę pistoletową 4-kanałową po okazyjnej cenie:

TrackStar D-Spec TS4G 2.4GHz 4-Channel - Cztero-kanałowy system radiowy Trackstar D-Spec TS4G 2.4GHz wyposażony jest w żyroskop połączony (wbudowany) do odbiornika 4CH. Posiada funkcję zdalnego wzmocnienia czułości żyroskopu , którą można regulować za pomocą pokrętła na nadajniku.

Przenaczona jest nie tylko dla drifterów - można ją wykorzystać przy ścigaczach i szuwarkach .......

 

IMG_20210613_161626.jpg

IMG_20210613_161605.jpg

IMG_20210613_161554.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin - ja na pewno skorzystam i to w nie dalekiej przyszłości  ?

A teraz z innej beczki - długo poszukiwane pasażerki wysokości 7cm wykonane z sylikonu i w ubrankach do motorówek, parostatków i innej maści średnich łajb pływających. Co ciekawe - to, że sprzedawane były jako "breloczki" - najważniejsze, że mi pasują i odpowiadają ?

A oto panienki:

 

IMG_20210615_124103.jpg

IMG_20210623_135035.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waldemarze, nie zrozumiałeś mojego postu. Nie chciałem zaśmiecać wątku ale nie mogłem się powstrzymać aby w żartobliwy sposób nie skomentować.

 

To był żart! 

Osobiście bardzo mi się podoba Twój pomysł. Ale przyznaj czy to nie jest zabawne w POZYTYWNYM sensie, że starsza młodzież kupuje SOBIE laleczki aby się nimi bawić, cokolwiek by to znaczyło.

 

OK skoro mój post tak bardzo Ci się nie spodobał to za chwilę usunę i swoje oba posty oraz Twój. Zostanie ten twój ze zdjęciami pasażerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konradzie nie mogłem Twojego postu przyjąć w inny sposób jak żartobliwy - nawiasem mówiąc, swoje modele wyposażam w tego typu gadżety - a dlatego, że jest to frajda dla maluchów i zaczynają się modelarstwem interesować - spróbuj, a będziesz mieć dużo radości ( nie musisz usuwać postów od czasu do czasu musi być wesoło ) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.