Skocz do zawartości

Pływanie - Bydgoszcz i okolice


Kross
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przerzuciłeś się na pałace? Staw ładny, model w razie awarii dopłynie gdzieś do brzegu. Jaka jest głębokość? Nadaje się na żaglówki RG65?

 

Ostatnio, w piątek wieczorem nie wyłączyłem nadajnika Radiolink i rano aku rozładowane. Po naładowaniu zaczęły się kłopoty. Regulatory wydawały głośne pi,pi, ... Na wyświetlaczu MIX, który po przełączeniu przełącznika zniknął. Z pływania nic nie wyszło. Instrukcja do ręki i zrobiłem reset. Nic to nie dało bo po działaniu kanałów wykapowałem, że zmieniło mi się MODE 2 na MODE 1. Na końcu instrukcji znalazłem jak to zmienić. W STCk było 1, zmieniłem na 2. Zmieniłem następnie rewers obrotów i jest OK. Bez instrukcji bym sobie nie poradził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w dyrekcji Parku Myślęcinek u P. Bożeny  Hennig z prośbą o wydanie przepustek dla modelarzy na wjazd samochodem nad staw górny ten  z molem. Odmówiła z różnych względów, ale zaproponowała przepustki jednorazowe np. w niedzielę na zrobienie pokazów modeli pływających RC. Ze swej strony zaproponowała oprawę medialną tj. TV oraz gazety codzienne bydgoskie. Prosiła jedynie o informację o modelach, ewentualnie zdjęcia. Całość imprezy ma na celu propagację modelarstwa i pokazanie bydgoszczanom naszego dorobku i pozyskanie nowych modelarzy. Jestem ciekawy Waszej opinii, ewentualnie innych propozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne.

Pokazy te mają objąć wszystko co pływa a więc również żagle, ślizgi  elektryki, redukcje, kibel  itp.  Termin mamy ustalić sami - jak będzie ciepło. Kilka dni wcześniej tylko musimy podać numery rejestracyjne do przepustek. Myślę, że druga połowa lub  końcówka maja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzeju

Podaj kobitce link do forum, niech sobie poogląda, karnecik na sobotę i niedzielę  w określonych godzinach nam odpowiadających od maja do września, nawet odpłatny za parę groszy.

Przyciągnie to rzeszę tych co częściej będą odwiedzać Myślęcinek ( obrót, atrakcyjność wzrośnie ....) . Może to przemówi do płci pięknej ....

A jak to nie pomoże, to proszę podaj nr tel. do tej pani, może mi z Endriu uda się do niej dotrzeć .......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie potrafię podać linku do naszego forum, ale potrafię podać Jej namiary

  Bożena Henning  starszy specjalista ds marketingu tel kom 607 88 00 24  tel stacj. 52 328 00 09   e-mail 

bozena.hennig@myslencinek.pl

Twierdzi, że ludzie narzekają na jadące samochody i dlatego nie może dać przepustek . A od parkingu do brzegu jeziora jest około 100 m. Można by dojechać od strony ul Gdańskiej przed parkingiem - tam stoi " zakaz ruchu " ale tak omija się ciągi piesze.

Najważniejszą rzeczą jest możliwość informacji w mediach, a Ona to może załatwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak znam życie  jazgot moich modeli będzie przeszkadzać , ten temat już tam wiele lat temu przerabiał kolega od FSR. Okazuje się ,że na wyspie są legowiska rybitwy i tu był problem. Mimo, że moje modele są elektryczne to wielokrotnie miałem starcia ze strażą miejską i policją na Balatonie. Takie Polskie hobby upierdliwiać komuś życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj sobie z rodziną odwiedziłem zespół parkowo pałacowy w Lubostroniu, pod kątem obejrzenia miejscowego zbiornika wodnego. Więc w stosunku do roku ubiegłego to widać że zimą wycięto trzciny i ogarnięto linię brzegową . Brzeg jest stromy, zejście trudne - zwłaszcza z cięższym modelem. Jest mały ruchomy pomost, małym modelem można popływać, co będę chciał latem zrealizować. 

 

 

3304g0o.jpg

 

28iyypd.jpg


Widzę że jest w miarę pogoda , to  myślę sobie że gdzieś o 11;30 będę w Myślęcinku z Zefirem aby trochę popływać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jak pisałem, byłem w Myślęcinku o 11:30 i popływałem Zefirem. Trwało to jedną godzinę, było wietrznie i zimno, zmarzły mi końcówki palców, ale dało się radę. Dzięki temu małemu pomostowi z boku - wodowanie jest łatwe.

 

qlCV1oU.jpg

 

AAaGCxw.jpg

 

8uTzctd.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te badyle pływające przy pomoście nie przeszkadzają ?

Ja dzisiaj w ramach spaceru zabrałem do Pieczysk "szuwarka" czyli katamaran z napędem śmigłowym. Niestety na początku pływania skaszanił się odbiornik i pływanie z przyczyn technicznych zostało skrócone .... :(

Serwis już się zabrał za usuwanie awarii !! :)

post-3419-0-50544700-1492457604_thumb.jpg

post-3419-0-15916400-1492457618_thumb.jpg

post-3419-0-60827100-1492457631_thumb.jpg

post-3419-0-26076400-1492457653_thumb.jpg

post-3419-0-46041100-1492457679_thumb.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.