Skocz do zawartości

Pływanie - Bydgoszcz i okolice


Kross
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Myślęcinek , a właściwie staw  został zaprojektowany i zbudowany nie dla modelarzy. O fontannie to wiem , bo pojawią się one na innych zbiornikach za kilkanaście dni i są one potrzebne.....Pamiętam te kilkudniowe zawody modeli latających makiet , organizatorem była min. modelarnia , już nie istniejąca przy fundacji WIATRAK . Oczywiście teren parku posiada spore trawiaste pola na  których można by polatać , ale ponieważ to ludzie( znam ich)  ze wspomnianej fundacji organizowali owe zawody , to i oni byli odpowiedzialni za organizację i bezpieczeństwo , a nie kierownictwo parku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem dla niego specjalne szanty dla parowców :):wub::) , żeby maszyna mu równo pracowała puf, puf, puf .Oj będzie zabawa jak trzeba ..... :) :) :)

Endriu, aby jeszcze Cię rozweselić: pierwsze próby z elektryczną wytwornicą dymu do parowca zakończyły się pozytywnie (olej napędowy lub parafina) - trzeba jeszcze troszeczkę dopracować ( parafina do parowca - olej do diesla, którego masz w planie) - myślę,  że złapiesz porządnego banana  :)  :)  :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.